News

100% hypotéka

Zaslechli jste pojem 100% hypotéka a nevíte, co přesně znamená? Hledáte výhodný úvěr a chcete si zajistit slušné podmínky, nízkou úrokovou sazbu a nejlépe bez zbytečného papírování? To vše je možné, ale ne pod pojmem 100 % hypotéka. Pod tímto názvem už totiž žádný finanční produkt nenajdete.

Láká vás pojem hypotéka bez doložení příjmu? Myslíte si, že nebudete muset dokládat žádné výdaje ani příjmy a vše bude snadné? Bohužel tento pojem už nepředstavuje žádné východisko. Není totiž možný, protože neexistuje. Hned si vysvětlíme, proč tomu tak je?

  • Tyto finanční možnosti jsou už dávno historií. V dnešní době není možné, aby si poskytovatel úvěru čili nějaká společnost, neověřila, zda bude její klient schopen splácet. Klient se nesmí dostávat dalšími půjčkami do dluhových pastí ani do dalších dluhů nebo snad hrozících exekucí, proto je nezbytné přesvědčit se o tom, zda je klient schopen splácet. Klientem myslíme, třeba právě vás, pokud sháníte úvěr.

Z historie do budoucnosti

Pokud nyní váháte, tak vás můžeme uklidnit. Jestliže jste hledali snadné podmínky a jednoduchý přístup, rychlé vyřízení a dostupný úvěr, tak to stále splňujeme. Pořád je vyřízení, a i dokazování příjmů velice snadné. Dokonce v případě, že nemáte stálý příjem, může do smlouvy s vámi vstoupit další osoba, která doloží svůj příjem. Bude spoludlužníkem a může se jednat třeba o osobu z vaší blízké rodiny.

  • Údaje se samozřejmě vždy uvádí zcela pravdivé. Konkrétní a pokud možno naprosto přesné. Nikdy neuvádějte lež nebo něco, co by nebyla pravda. Je to zbytečné a časem by se na to stejně přišlo. Mohli byste si tím zbytečně akorát přitížit.
  • V případě podnikatelských úvěrů je to také snadné. Ještě zřejmě snadnější než u spotřebitelských úvěrů, protože podnikatelé mohou mít také nízké daňové přiznání. Nemusí nic složitě dokládat ani dokazovat, takže je vyřízení ještě snadnější.