News

Allcons Industry představuje ocelové konstrukce

Ocelové konstrukce jsou srdcem energetiky, mostů, hutního průmyslu či výrobních hal. Všude na světě najdete tisíce řešení od těch nejjednodušších až po ty nejsložitější. Ovšem jedna firma v tomto výčtu vyniká. Kvalitní ocelové konstrukce od této společnosti najdete po celém světě. Allcons Industry. Pojďte s námi objevit sílu a krásu ocelových konstrukcí.

Komplexní služby na míru

Žádný projekt není stejný. Někdy se staví průmyslová budova uprostřed lesa, jindy na pokraji mohutné řeky, někdy na nestabilním podloží nebo na kamenitém povrchu. S každou takovou proměnnou musí Allcons Industry pracovat a přizpůsobit se jí.

Proto pro každého klienta vytváří řešení přesně na míru. O to působivější jsou potom reference této společnosti. Její ocelové konstrukce najdete po celém světě, od Kanady přes Evropu až po Indii.

Kvalitní ocelové konstrukce z celého světa

Mezi rozhodně největší stavební oříšky, se kterými se firma Allcons Industry musela během své 25. leté existence poprat, byla elektrárna Shen – Tou v Číně. Celková hmotnost této ocelové konstrukce činí 6.400 tun.

Přemístit takové množství oceli a materiálu bylo velmi náročné. Ovšem společnost Allcons Industry si i s tímto projektem hravě poradila. Právě díky svým znalostem dokázala firma Allcons Industry vytvořit stovky ocelových konstrukcí pro nejrůznější projekty.