News

Autopůjčovny v Praze – podle jakých kritérií vybírat

Až budete přijíždět do Prahy a zvažovat, ve které autopůjčovně si auto pronajmout, vzpomeňte si na naše tipy, jak vybrat dobrou autopůjčovnu. Jedině tak se totiž vyhnete nepříjemnostem spojeným s podvodníky.

Služba autopůjčoven v centru města, rent car Prague

Pohlídejte si, zda vámi zvolená autopůjčovna nabízí v ceně pronájmu auta neomezený počet ujetých kilometrů v rámci České republiky a pojištění auta. Dále zkontrolujte, zda je auto opatřeno platnou dálniční známkou. Kvalitní půjčovny, označovány rent car Prague, vám také nabídnou slevu, pokud jejich služby budete využívat opakovaně. Slevu byste měli dostat u dobrých autopůjčoven také v případě dlouhodobého pronájmu auta.

Car rental Prague, nepřetržitý provoz

Budete-li potřebovat cestovat dále než po České republice, vyberte autopůjčovnu, car rental Prague, s jejímiž auty můžete vycestovat také do dalších zemí EU. Zkontrolujte si také, zda je auto pro jízdu do těchto zemí pojištěno. Samozřejmostí by měl být připravený non stop servis, číslo, které můžete využít v případě nouze. V ceně pronájmu byste pak měli dostat také mapy pro Prahu i celou Českou republiku.

Kde si auto vyzvednout, rent car Praha

Až budete vybírat autopůjčovnu pro vaše cesty, pohlídejte si, kde můžete auto vyzvednout a následně odevzdat. Spolehlivý partner by vám měl nabídnout možnost si vyzvednout auto například na letišti Václava Havla Praha, na vlakovém či autobusovém nádraží, v centru města nebo přímo u bytu či hotelu. Dobré služby půjčovny, rent car Praha, by se měly vyznačovat i nabídkou doplňků jako jsou dětské autosedačky, GPS navigace nebo zapůjčení střešních boxů a nosičů jízdních kol.

Vítejte v Praze. Užijte si příjemný pobyt a zvolte spolehlivé služby, které vám váš pobyt usnadní. Autopůjčovny s non stop servisem – to je záruka dobré kvality.