News

Bazar pneu Praha – vaše dobrá volba

I když se původně zdálo, že výměna zimních pneumatik na letní je téměř na spadnutí, zima o sobě dává znovu pořádně vědět. Pokud ale víte, že vaše letní pneumatiky už dosloužily, možná by nebylo od věci, navštívit pneu bazar, který má v nabídce použité pneumatiky, a zajistit si předem jak málo jeté použité pneu, tak také kontrolu neméně důležitých částí automobilu. Zřejmě vás napadne, že se jedná o test brzd a test brzdových kotoučů.

Úkony, které s výměnou pneumatik souvisí

Brzdy, stejně jako pneumatiky, které můžete levně zakoupit v pneu bazaru Praha, patří mezi nejdůležitější části každého vozu. Mají-li správně fungovat, je nezbytná jejich pravidelná kontrola. Když navštívíte bazar pneu Praha, měli byste vědět, že jste nenavštívili pouze pneu bazar, v němž můžete koupit použité pneumatiky, ale také pneuservis Praha, kde vám tyto pneumatiky nejen vymění, ale provedou veškeré úkony, které s výměnou pneumatik souvisí – tedy 3D geometrii a sbíhavost kol. A protože se jedná o pneuservis Praha Michle, bude vám automaticky nabídnut také test brzd a test brzdových kotoučů, test tlumičů a test podvozku.

Objednejte se do pneuservisu Praha 10

Víte, že aby brzdy vašeho auta dobře fungovaly, musíte jim věnovat důkladnou a pravidelnou péči? Víte, že dolévání brzdové kapaliny a výměna brzdových destiček, i když je to samozřejmě důležité, samo o sobě nestačí? Zda vůbec a jak brzdy fungují, je třeba čas od času zkontrolovat. Nejlépe tak, že si necháte provést test brzd a test brzdových kotoučů. Kontrolu brzdového systému mnozí motoristé stále podceňují. Stejně jako testy tlumičů a seřízení sbíhavosti kol. Vy teď máte jedinečnou příležitost, objednat se do pneuservisu Praha 10, kde můžete pořídit kvalitní použité pneu Praha, nechat si udělat geometrie kol Praha, test brzd, test tlumičů Praha a spokojeně se vydat vstříc nové jarní a letní sezóně.