News

Bleskurychlé občerstvení pro návštěvu zajistí nápojové automaty

Bleskurychlé občerstvení pro návštěvu zajistí nápojové automaty

nápojové automaty

Určitě už se vám stalo, že z nenadání zaklepala na dveře sousedka či kamarádka. Pravděpodobně ji rádi vidíte a těšíte se, že vyměníte pár slov.  Co si budeme namlouvat, ženy vždy najdou společnou řeč. Ale co honem připravit a nezklamat? Přinášíme vám rady a tipy, jak si s minimem domácích zásob poradit i s touto situací.

Krok první: Zaměstnejte automat na kávu

Kafe nebo čaj patří k celosvětově proslulým nápojům. Jedno nebo druhé máme doma vždycky. Nápojové automaty jsou něco, co uvítáme nejen v kancelářích či administrativních budovách, ale i běžných domácnostech.

Automat na kávu nepředstavuje žádnou složitou obsluhu. Nabízí se možnost, že místo klasické kávy nabídnete kamarádce různé příchutě latté, cappuccino nebo moccacino. To lze ještě ve finále jemně posypat skořicí nebo ozdobit šlehačkou a posypat práškem na horkou čokoládu. Použít se dá také obyčejné kakao, strouhaná čokoláda a další. Výborným pomocníkem jsou i automaty espresso, které umožní vychutnat si okamžiky s návštěvou.

Krok druhý: Prozkoumejte domácí zásoby

Zkuste se podívat, zda nemáte sušené ovoce či oříšky. Nemusíte hned chystat velkou hostinu, stačí, když bude do čeho zobnout. Když se vám ani po velké námaze nepodaří najít nic, co by se ke kávě hodilo, přichystejte během jediné minuty sladké mámení z mikrovlnky.

Krok třetí: Bábovka v hrníčku

Přichystejte si menší šálek, tentokrát se však nebude jednat o kávu z automatu. Dejte do něj dvě lžíce hladké mouky, lžíci kakaa, na špičku nože kypřicího prášku, lžíci cukru a sypké ingredience smíchejte. Poté přidejte lžíci slunečnicového nebo kokosového oleje a mléko od oka. Rozmíchejte v hrníčku na těstíčko a vložte na 1 minutu do mikrovlnné trouby. Poté vyjměte, posypte opět tím, co budete mít k dispozici (moučkový cukr, kakao, Granko, strouhaná čokoláda). Jestliže máte v mrazničce zmrzlinu, přidejte klidně kopeček zmrzliny. Ta se díky teplé hrníčkové bábovce začne pomalu rozpouštět. Klidně lze využít i ovoce, pokud doma nějaké máte. Nezbývá než popřát příjemnou zábavu s kamarádkou u dobré kávy.

Nápojové automaty

 

www.n-a.cz