News

Catering Hradec Králové nebo Pardubice? Jedině od profesionálů

Objednejte si profesionální catering, který vám ušetří starosti a pomůže vám zorganizovat akci i na poslední chvíli. Jestliže si nevíte rady s občerstvení, nápojovým lístkem, zasedacím pořádkem nebo květinovou výzdobou, je zde pro vás společnost Zámecký catering. Hradec Králové, Pardubice či Praha – to jsou hlavní oblasti, kde můžete jejích odborných a profesionálních služeb využít.

Komplexní catering Hradec Králové

Máte zájem o organizaci celé vaší akce na klíč? Nebo chcete profesionální firmě svěřit jenom některé dílčí činnosti? Máte vlastní prostory v Hradci Králové, Pardubicích, Praze či stále hledáte unikátní místo na uspořádání vaší akce?

Ať už jde svatbu, večírek, oslavu nebo konferenci, můžete využít prostory zámku Karlova Koruna. Vyřiďte si včasnou rezervaci a uspořádejte svou vlastní akci zde. Jistě oceníte služby společnosti Zámecký catering. Hradec Králové je jejím druhým domovem, ačkoliv sama společnost sídlí v Chlumci nad Cidlinou.

Vyberte si ze široké nabídky cateringových služeb, ke kterým kromě samotného zámku můžete využít i restauraci Zámecká terasa, disponující kapacitou 150 míst. Organizace celé akce vám Zámecký catering usnadní v mnoha ohledech a i když si nejste jisti, zda je opravdu potřebujete, doporučujeme vám služby alespoň jednou vyzkoušet, a pak už s největší pravděpodobností nebudete pochybovat.

Jak si objednat catering na svatbu

Ačkoliv počet svateb během zimy spíše klesá, pokud chcete svatbu v lednu, únoru nebo březnu, vyplatí se mít k dispozici opravdu reprezentativní prostory, jaké nabízí právě zámek Karlova Koruna. Vaše akce pak bude po všech stránkách dokonalá. Vy prožijete svou pohádkovou svatbu a vaši hosté budou nadšeni z krásy celého obřadu a samozřejmě i z dobrého jídla. Služby společnosti Zámecký catering si můžete objednat přímo přes webové stránky.