News

Co udělá radost dětem? Jaro, barvy a oblíbené motivy

Děti chtějí každý večer vklouznout do té nejkrásnější postýlky, kde se jim bude dobře spát a ráno se probudí plné elánu. Zvolte vašim dětem správný motiv povlečení a stejně postupujte s výběrem osušky, ať se děti těší i do koupelny. Radost podpořte pestrými dekami pro pohodlí a hru.  

Postýlka ve znamení oblíbených motivů

Dominantou postýlek vašich dětí by mělo být správné dětské povlečení. A jaro je pro tuto změnu ten pravý čas. Co znamená správné povlečení? Kvalita, barvy, veselé motivy, nic nudného. To vše u nás najdete.  Dokonce i novorozeně potřebuje získávat podněty a vidět okolo sebe barvy a vzory. Jak dítě roste, tím více pozornosti musíte věnovat volbě motivů. V kategorii dětské povlečení se dá rozhodně vybrat to pravé, a to od miminkovských až po teenagerovské. Ty nejmenší večer ukonejší třeba něžné povlečení BAMBI, trochu větším nejspíš udělá radost např. BAGR se svítícím efektem, zatímco dospívající dají určitě palec nahoru povlečení  FORTNITE LLAMA. 

Správná osuška pro správnou hygienu

Všechny děti mají rády samostatnost, chtějí být (a jsou) jedinečné, a tak je v tom při nacvičování rituálů správné hygieny podpořme. Hlavní slovo v tomto přístupu bude mít určitě správná dětská osuška. Oblíbený hrdina vašeho dítěte nebo pohádková postava pak na něj budou při každé návštěvě koupelny čekat a děti se tam budou těšit. Holčičkám i klukům můžete vybrat motiv jejich oblíbeného pohádkového příběhu nebo třeba osušku s něžnými zvířátky, která vypadají jako živá. Dokonce i ty větší dokážete dostat do koupelny snadněji, když budou vědět, že na tam na ně čeká osuška s motivem STAR WARS.

Dětské deky, hřejivost i radost při hře

Čím jsou dětské deky jiné, než ty pro dospělé? Většinou rozměrem, dětem na míru, ale hlavně motivy oblíbených postaviček, zvířat, počítačových či jiných her a barevností. Hodí se do kočárku i postýlky, a také se z nich mohou doma stavět různé bunkry a stany, kam se děti rády schovávají. Nebo se do nich dají zabalit plyšáci i panenky. A pokud už je venku hezky, můžou si děti svou oblíbenou deku vzít na zahradu, hrát si na ní, a tak nenastydnou od země. A když zaleze sluníčko a trochu se ochladí, to pak huňatá dětská deka krásně zahřeje, dokonce i u sledování oblíbené pohádky. Udělejte radost i vašemu malému fotbalistovi, třeba s dekou JUVENTUS FC. Jen pozor, aby mu jí nebral tatínek!

Radost vašim dětem a také sobě udělejte na www.rodinnebaleni.cz.

Leave a comment