News

Docházkový software řeší vše za vás

Elektronická evidence docházky není v současné době ničím neobvyklým. Každý instituce, která má, co dočinění s docházkou dětí či jiných osob, je povinna vést o této docházce záznamy. Tyto záznamy zpracovává docházkový software, který bravurně zmapuje docházku daného subjektu do zařízení. Ve sledovaném dni je tak možné přijít na to, kdy daný člověk vešel do budovy a jak dlouho se zde pohyboval před svým následným odchodem. Tyto informace pak usnadňují práci nejedné instituce a to zejména v případě školek či jeslí, které mapují pohyby dětí. Náš docházkový software Dignus je tak obrovským pomocníkem při řešení jakýchkoliv nejasností, týkajících se vaší instituce. Funkce, které tento software nabízí, si tak jednoduše nebudete moci vynachválit.

Docházkový software dokonale exportuje svá data

Jelikož je povinností, elektronická data týkající se docházky bedlivě evidovat, software vám se svým exportem dat do formátu xls. jistě přijde vhod. Veškeré záznamy ze systému je rovněž možné i vždy zpětně stáhnout k libovolné potřebě. Kromě toho je docházkový software založen na bází RFID, což v překladu znamená, že docházka je mapována pomocí čipových karet, které mají svého unikátního držitele. Čipové karty navíc zaznamenávají pouze první „pípnutí“, což eliminuje zmateční údaje, ke kterým by mohlo dojít v případě opětovného načtení karty. Další výhodou našeho softwaru je rovněž i to, že kromě dětských hostů, kontroluje docházku i pečujícím osobám v daném zařízení.

Výpočet školného i vyúčtování kroužků

Docházkový software je kromě jiného schopen i vypočítat výši školného či poplatku za dětské kroužky či stravné. Rodiče dětí tak ve velmi krátkém čase mají představu o finanční zátěži pro daný měsíc. Tento modul vám, věřte nebo ne, usnadní spoustu zbytečného papírování. Nespočet funkcí, které tento docházkový software umí vzít na svá bedra, je pozoruhodný. Pokud se tedy právě nacházíte ve fázi, kdy potřebujete spolehlivý docházkový software pro svou instituci, naše dveře jsou vám vřele otevřeny.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz