News

Electric Lady představuje svůj nový projekt!

více v článku...

Omezení v rámci koronavirové krize byla pro mnoho umělců krušná, zdá se však, jako kdyby Electric Lady nijak nezasáhla, ba naopak. Je stále v plné síle, chystá pro své fanoušky další a další projekty a na tiskové konferenci nešetřila úsměvy a svým nehynoucím optimismem. Co si tedy pro své fanoušky připravila tentokrát?

Ohlédnutí za dosavadní kariérou Electric Lady

Tereza Rays je už přes čtrnáct let známá hlavně jako kytaristka a rockerka. S funk/rockovou sestavou Electric Lady slavila úspěchy na Óčku a MTV, spolupracovala s dalšími hudebními hvězdami jako je Rytmus nebo kapela Mandrage. Největší úspěchy ale začaly přiházet po tom, co Tereza podepsala smlouvu s mezinárodní hudební agenturou Nemoros. Dostala se na německé turné i do ruské televize Russian Music Box. Má za sebou filmovou roli ve snímku Mládí není pro sraby, který vyjde na jaře příštího roku a její album Wicked získalo v LA cenu za nejlepší pop/rockové album. Člověk by si myslel, že to Tereze začne stačit, ale vypadá to, že se teprve rozjíždí a má pro své fanoušky připravené další projekty.

Zbrusu nová Trilogie

V posledních dvou letech Tereza pracovala na projektu Trilogie, který by se již do konce tohoto roku měl objevit na speciálním Youtube kanálu se stejnojmenným názvem. Na Trilogii spolupracovali mnozí další hudební producenti, z nichž můžeme jmenovat například Pepu Vojtka. Jde o speciální projekt, který představuje jakousi osobní Terezinu zpověď, která zároveň reflektuje současnost. Oproti předchozí tvorbě Electric Lady se tentokrát jedná spíše o filmové klipy s emotivní hudbou, které vedou k zamyšlení. Je to něco úplně jiného – objevuje se tak před námi nová tvář Electric Lady, ještě podpořená změnou stylingu a elektrickou kytarou pořízenou právě pro tento projekt. Že se jedná o přelomovou událost v kariéře Electric Lady, dokazuje i fakt, že na tiskové konferenci k Trilogii Tereza oslovila i mladé influencery a začíná se mluvit o tom, že se mezi nimi zrodila spolupráce. Jak to všechno bude probíhat dál, můžete sledovat na facebookových stránkách Electric Lady.