News

Elementy čínského horoskopu

Protože všechny živly spolupracují, mají každý z nich jiné priority a lidé narození pod určitými typy živlů mají odlišné osobnostní rysy. To vše je součástí činského horoskopu.

  • Dřevo jsou Uzemnění vizionáři. Lidé narození v dřevěných letech jsou trpěliví, soucitní a chápaví. Podobně jako rozsáhlé kořeny mohutného prastarého stromu jsou tito lidé moudří nad svůj věk.
  • Oheň jsou Lovci vzrušení. Lidé narození v ohnivých letech se nemohou vyhnout honbě za dobrodružstvím. Tito lidé jsou kreativní a vytrvalí, jsou prostě hluboce zapálení pro život.
  • Země jsou Kontemplativní prostředníci. Ti, kdo se narodili v zemských letech, jsou přirození mírotvůrci. Tito lidé jsou zodpovědní a orientovaní na spravedlnost.
  • Kov jsou Ledové královny. Ať už je milujete, nebo nenávidíte, lidé narození v kovových letech vždycky odvedou svou práci.
  • Voda jsou Introspektivní umělci. Lidé narození v tomto období letech jsou často citliví a introvertní a obvykle potřebují hodně času na sebereflexi.

Chcete se přečíst více o dalších zajímavých tématech, špercích, módě nebo drahých kamenech? Podívejte se na náš blog. Můžete si zde například přečíst o zajímavých korundech nebo o podceňované krásně žluté síře.

Leave a comment