News

Golfový bag – čemu věnovat pozornost při nákupu?

Tak jako chceme vybrat správně sekačku na trávu, sporák nebo třeba golfový kočárek, i u výběru golfového bagu chceme zvolit ten, který nám bude nejvíc vyhovovat. Na co se ale zaměřit, čeho si všímat a co „až tak nevadí“?

Proč právě golfový bag?

Golfisté potřebují všechno vybavení potřebné ke hře v něčem přenášet. A protože jsou součástí vybavení i dlouhé golfové hole, jen tak nějaký batoh nebo kufr by nám nestačil. Navíc je potřeba, aby místo pro hole bylo důmyslně zpracované. Zrovna hole by měly mít největší pohodlí a bezpečí. Právě proto je k dostání golfový bag, který je na golfové vybavení výborně uzpůsobený.

Na co si dát pozor?

Jak již bylo zmíněno, dbejte na výběr golfového bagu s dostatečným prostorem na hole. Jen tak si jich budete moct vzít na green tolik, kolik potřebujete nebo chcete. To stejné platí i o přihrádkách na další vybavení. Je nejlepší, když s pomocí přihrádek snadno poznáte, co vám ještě v bagu chybí, ať už balíte doma nebo po hře na trávníku.

Stejně tak je důležité vědět, jestli chcete bag na nošení, nebo si jej chcete upevnit na golfový vozík. Také se zamyslete nad tím, zda hodně cestujete a nehodí se vám cestovní bag. Další možností jsou bagy s nožkami nebo voděodolné bagy.

Kvalitní bagy

Výrobců golfových bagů je vícero, ale ne všichni vyrábí skutečně propracované a dokonalé modely. K těm ověřeným ale určitě patří značky jako Mizuno, Titleist nebo Callaway. Jejich bagy jsou odolné, všechno vybavení uchovají v pořádku, navíc mají velmi povedený design a materiál, jež odolá po dlouhou dobu „zubu času“. Bohatou nabídku přináší např. golfový obchod Golfchampion.cz.

Neváhejte a pořiďte si svůj bag, abyste mohli se vším všudy na green. A klidně si jej nejdříve vyzkoušejte přímo na prodejně, kde jej plně naložíte.

Leave a comment