News

Jak být originální při výběru dárku i během mnohaletého vztahu?

Hledáte dárek k narozeninám pro partnera nebo jej chcete jen tak nečekaně potěšit? Připravte mu milé překvapení v podobě nezapomenutelného zážitku.

Dárková poukázka od Firmy na zážitky

Vybrat dárek pro partnera, se kterým jste již nějakou tu řádku let, není jen tak. Dá se říci, že výběr dárků pro muže k narozeninám na začátku vztahu je mnohem jednodušší, než po několika letech společného soužití, avšak originální můžete zůstat tak jako tak. Díky bohatému spektru zážitků od Firmy na zážitky jistě najdete takový dárek, který udělá Vašemu milému zaručenou radost. Dárek můžete vybrat sama nebo nechat volbu zážitku na něm. K tomuto účelu jsou určeny univerzální dárkové poukázky. Věnovat můžete klasický univerzální dárkový poukazv určité finanční výši, nebo darovat dárkovou poukázku na určitý typ zážitku. Radost z dárkového poukazu je neopakovatelná.

Pocit volnosti při tandemovém seskoku

Odvážní muži jistě neopovrhnou možností vyzkoušet si na vlastní kůži tandemové seskoky. Právě během www.firmanazazitky.cz/tandemove-seskoky/ poznáte, jaké to je, když Vaše tělo i duši zalije příliv adrenalinu. Během těchto zážitků prožijete fantastický pocit nezávislosti a volnosti. K tandemovému seskoku nepotřebujete žádné zdlouhavé školení ani lékařskou prohlídku. Před skokem obdržíte pouze krátkou instruktáž a poté zažijete, co zkušený parašutista při svém zaměstnání den co den. Díky voucheru na tandemový seskok se může Váš partner cítit alespoň na chvíli volný jako pták a užít si krásu volného pádu. Na památku je možné si tento jedinečný zážitek nechat zaznamenat na záznam. Kdo jednou zkusil tandemové seskoky, chce je zažít znovu a znovu.