News

Jak na výběr ubytování pro školy v přírodě

Mnoho dětí rádo tráví čas na škole v přírodě. Proč jim tento komfort nedopřát v průběhu roku? Ať už provozujete soukromou nebo veřejnou školu, můžete kontaktovat hotel ProFamily TOP Benecko, který nabízí přátelskou a rodinnou atmosféru. Zajišťuje perfektní zázemí školám, dětem i jejich rodičům. Jak jinak výhodně sehnat ubytování pro školy v přírodě, kde se žádné děti nebudou nudit? Výběr je poměrně náročný, proto se vyplatí zarezervovat si ubytování s předstihem, dokud je dostatečná kapacita. Na poslední chvíli už nemusí být volno.

Bezkonkurenční ubytování pro školy

Hotel ProFamily TOP je se svou nabídkou služeb opravdu bezkonkurenční. Děti se zde totiž nebudou nudit v žádném ročním období. S přicházejícími teplými měsíci mohou využít třeba venkovní dětské hřiště, pískoviště, houpačky či trampolínu. Je pro ně připraven kompletně vybavený dětský koutek. Jak už můžete poznat z širokého vybavení, je tento hotel vhodný pro školy i školky různého zaměření, jelikož jeho majitelé sami provozují síť soukromých mateřských škol. Seženete zde prvotřídní ubytování pro školy, jelikož hotel bez problémů ubytuje i několik desítek hostů.

Hotel pro rodiny s dětmi v Krkonoších

Hotel ProFamily TOP není určen výhradně dětem, mateřským či základním školám. Je to též perfektní hotel pro rodiny s dětmi, protože nabízí služby jako třeba hlídání dětí. Vy si tak můžete libovolně o své dovolené zařídit volné odpoledne či volný večer. Prožijete tak klidnou a pohodovou dovolenou se svými dětmi, na které se bude dobře bavit úplně každý. Protože se hotel nachází v překrásné přírodě Krkonoš, je také perfektním východiskem pro různé výlety do přírody. Zajišťuje i víkendové pobyty a spoustu dalších služeb. Ubytování v hotelu vám doporučujeme si včas zarezervovat. Využít k tomu můžete i sekci rezervace přímo na webových stránkách. Zde vámi vybraný termín volný obratem potvrdí pracovníci hotelu.