News

Jaké adrenalinové zážitky jsou letos hitem?

Hledáte ideální dárek k výročí svatby Vašich prarodičů a ráda byste zvolila něco originálního? Nechejte si poradit od Firmy na zážitky a překvapte je mile například vyhlídkovým letem.

Darujte prarodičům k výročí dárek v podobě vyhlídkového letu

Zážitky od společnosti Allegria nikdy neomrzí a navíc jsou plné nevšedních okamžiků. Chcete-li věnovat skutečně Vašim milým prarodičům dárek od srdce, pak právě vyhlídkový letje sázkou na jistotu. Během vyhlídkového letu si budete připadat volní jako ptáci. Let balónem nebo výlet vyhlídkovým letadlem či let větroněm Vám umožní vznášet se nad krajinou a kochat se krásnými pohledy, které jste si nedovedli představit ani ve Vaší nejbujnější fantazii. Navíc při každém takovém zážitku Vám krev rozproudí adrenalin.

Indoor skydiving i jiné krásné zážitky pro Vaše nejbližší

Naprosto fascinující je především pobyt ve větrném tunelu. Právě zde pocítíte na vlastní kůži omamný pocit z volného pádu i bez padáku na zádech. Za indoor skydivingem můžete přijet do první skydiving arény „Hurricane Factory“ v České republice do Prahy. Proud vzduch ve větrném tunelu proudí o rychlosti 280 km za hodinu. Při příjezdu do této haly na Vás čeká krátká instruktáž, kde Vám bude vysvětleno, jak vše funguje. V ceně je také zaúčtováno zapůjčení ochranného oblečení. Indoor skydiving je zážitkem, který sebou nepřináší žádná rizika. Létání totiž probíhá pod dohledem zkušeného instruktora. Větrný tunelje skvělým zážitkem pro všechny, kteří nemají rádi nudu a rádi zkouší nové věci.

Na webovém portálu Firmy na zážitky najdete také celou řadu jiných tipů na dárky k nejrůznějším příležitostem. Pokud nechcete ztrácet čas zdlouhavým vybíráním dárku k narozeninám, promocím nebo jen tak pro radost, nechejte si poradit od Firmy na zážitky. Oslavenec bude s Vaším výběrem vždy více než spokojen.