News

Kapela 100na100 rozjíždí spolupráci s hudební agenturou Nemoros

Snad pro každou hudební kapelu je nejdůležitější to, aby mohla tvořit svou vlastní hudbu a hrát ji ideálně před co nejvíce lidmi. Přesně po tom touží i členové kapely 100na100 – rocková skupina, kterou pojí hmatatelné nadšení z hudby, jež je jasně patrné v každém jejich singlu. A kdo dělá to, co ho baví, ten se tomu mnohdy dokáže oddat naplno a dát do toho všechno, což se dozajista odrazí na kvalitě výsledku. I to je jeden z důvodů, proč si hudba kapely 100na100 v poslední době našla tolik fanoušků.

Široký záběr muziky

100na100 je rockovou kapelou, jež se kromě jiného zaměřuje také na písničky s motorkářskou tematikou. Je to i z toho důvodu, že někteří členové kapely jsou sami motorkáři, proto mají k této oblasti velmi blízko. Zároveň motorkáři a rock tak nějak patří k sobě, takže nebylo co řešit. Často se tak vedle normálních koncertů a rockových festivalů můžete s kapelou 100na100 setkat i na motorkářských srazech. Ale i nenadšenci do motorek si v repertoáru kapely 100na100 přijdou na své. Na jejich posledním albu najdete mimo jiné i píseň inspirovanou loňskou situací kolem pandemie, nebo ukolébavku.

Začátek velké spolupráce

V posledních měsících navázala kapela spolupráci s hudebním producentem agenturou Nemoros. Agentura Nemoros pomáhá umělcům s registrací a vydáním jejich uměleckých děl tak, aby se dostaly k co největšímu množství posluchačů. Zároveň nabízí pomoc se vznikem nahrávek a hudebních klipů, a to včetně jejich distribuce a propagace. A již teď je vidět, že tato spolupráce kapele 100na100 přinesla mnoho dobrého. Už tři týdny po vydání jejich posledního klipu, titulní písně alba Blbej ro(c)k, mělo video přes dvacet tisíc zhlédnutí. Podle posledních zpráv to ale klipem a vydáním alba rozhodně nekončí a už se chystá něco dalšího a prý to bude velké. Sledujte proto stránky kapely, aby vám nic neuteklo.

Leave a comment