News

Kotvičník – přírodní životabudič

Chcete-li načerpat přírodní energii a vitalitu, jež vám pomůže cítit se každý den lépe, či chcete jen odbourat cholesterol a mít radost ze života, vsaďte na jedinečnou bylinu – Kotvičník!

Co je kotvičník zemní

Kotvičník zemní je jednoletá poléhavá bylina, která je pro své mimořádné účinky již po staletí oblíbená po celém světě. Bývá často obsažen ve výživě sportovců, zvyšuje totiž hladinu testosteronu, umožňující nárůst svalové hmoty. Napomáhá ke zlepšení nálady a je vhodným pomocníkem pro všechny, kdo si přejí udržet tělesnou i psychickou svěžest. Mimo jiné pomáhá i při odbourávání tělesného tuku. Nejlepší účinky má nať byliny z biofarmy pěstující byliny pro farmaceutické účely.

Kotvičník zemní – účinky

Pokud si pořídíte Kotvičník zemní, účinky budou pro vaše zdraví pozitivní. Mužům přirozeným způsobem dodává testosteron, jehož hladina pravidelným užíváním vzroste až o 30%. U žen zvyšuje hladinu estrogenů, snižuje klimakterické potíže a pomáhá získat novou životní energii. Používá se například při léčbě jaterních, ledvinových či kardiovaskulárních obtíží, navíc má i výrazné antiseptické, močopudné a protizánětlivé účinky. Je velkým pomocníkem při léčbě neplodnosti a ztrátě potence.

Kotvičník – čaj z bylinky

Jak nejjednodušeji užívat Kotvičník: čaj z natě připravíme podobně jako obyčejný čaj. Lžičku byliny zalejeme půl litrem vroucí vody a ponecháme vařit ještě půl hodiny. Přecedíme a pijeme během dne. Ideální je tento čaj popíjet třikrát denně zhruba půl hodiny před jídlem. Pokud na tuto přípravu nemáme čas, postačí, pokud nať zalejeme vařící vodou a ponecháme louhovat co nejdelší čas. Takto si vytvoříme příjemný nový rituál a máme zajištěn přísun energie z přírodního zdroje.

Už se i vy těšíte na lahodný šálek čaje s blahodárnými účinky?