News

Kovové propisky s potiskem pro vaše zákazníky i zaměstnance

Máte zájem o pěkné a zároveň praktické reklamní předměty? Pak doporučujeme kovové propisky, na které si můžete nechat zhotovit potisk dle svých individuálních přání a požadavků. Tužky stojí pár korun a jsou ideální pro vaše zákazníky či klienty i zaměstnance. Mezi reklamními předměty patří stále k nejvyužívanějším.

Kovové propisky v tradičním i moderním designu

Přemýšleli jste někdy nad výběrem tužky? Nebo jste automaticky hned koupili tu, co vám jako první padla do ruky? Pokud si chcete nechat vyrobit tužku s potiskem, určitě nad tím budete přemýšlet. Kovové propisky nabízejí nepřeberný výběr z tvarů, dekorů i barevných variací. Mezi nejběžnější barevné varianty patří černá, šedá, bílá, červená, oranžová, modrá, zelená nebo žlutá. U mnohých barev pak máte na výběr i z více odstínů.

Zatímco levné tužky jsou obyčejné a snadno dostupné, ty dražší se už o něco lépe drží a skvěle padnou do ruky. Jsou vhodné pro praváky i leváky. Jsou také lehké a snadno se nimi píše. Náplň v tužce lze obvykle vyměnit, takže i když ji vypíšete, nemusíte ji vyhazovat. Pouze vyměníte náplně a vaše tužka bude sloužit další týdny, měsíce nebo roky – dle toho, jak často ji využíváte. V posledních letech se velké oblibě těší designové kovové propisky, které můžete i dlouhé hodiny držet v ruce a navíc se perfektně vyjímají ve stojánku.

Využijte služeb tiskárny PRINTEK

Tiskárna PRINTEK se specializuje na reklamní předměty s potiskem. Kromě kovových propisovacích tužek si zde můžete vybrat z další bohaté nabídky reklamních předmětů. Nabízejí celou škálu dalších psacích a kancelářských potřeb, reklamní textil, powerbanky, doplňky do domácnosti, cestovní potřeby, wellness pomůcky a další.

Klienti vybírají většinou podle toho, v jakém oboru podnikají a jaké mají zákazníky či obchodní partnery. Pokud si však necháte logem nebo reklamním textem ošetřit propisky, určitě nesáhnete vedle, protože ty stoprocentně využijete.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Centrum-Zpravy.cz

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz