News

Let balonem, nezapomenutelný dárek

Let balonem

Let balonem

Zážitek jako dárek? Populární věc hlavně v posledních letech. K adrenalinovým zážitkům, během kterých ale není vyvíjena žádná náročná fyzická aktivita, patří let balonem. Při něm vystoupáte tam, kde běžně létají jen ptáci, budete se kochat krajinou a prožijete nezapomenutelné chvíle.

Nebojte se letět balonem

Už jste někdy let balonem zažili? Pokud ne, určitě nad tím zauvažujte. A jestliže ano, možná si jej rádi zopakujete. Většinou se jedná o nápaditý dárek, málokdo si naplánuje takový zážitek sám od sebe, i když i takoví lidé se samozřejmě najdou. Mnoho lidí se zbytečně bojí nebo si neumí představit, jaká nádhera to je. Navíc tento způsob létání patří k nejbezpečnějším.

Překvapte někoho, na kom vám záleží

Pokud vám nikdo ještě let balonem nekoupil, udělejte to sami. Nebudete litovat! S sebou vezměte osobu, na které vám záleží, nebo klidně více lidí. A pokud chcete blízkého člověka potěšit k Vánocům, narozeninám, výročí, i jen tak, kupte mu takový let jako překvapení. Samozřejmě, pokud má někdo z výšek panickou hrůzu, asi moc velkou radost mít nebude, ale běžný strach z létání se dá v balonu poměrně snadno překonat a výlet si užít jaksepatří. A nezapomeňte, sdílené zážitky jsou nejkrásnější.

Létat se dá celoročně

Za pěkného počasí se dá létat ve vybraných lokalitách celoročně, rozhodně se tedy není třeba omezovat na léto. Nabídka letů v okolí Prahy je na stránkách ebalon.cz aktualizovaná každý den a můžete si nechat zasílat sms zprávy o plánovaných akcích. Samozřejmě ohled se bere na počasí, a to může sebelepší plány zhatit, ale důkladně se zkoumá meteorologická předpověď.

Ranní lety patří k nejkrásnějším

Let balonem se může uskutečnit hned zrána. Možná by vás to ani nenapadlo, ale takové brzké lety patří dokonce k těm nejkrásnějším. Příroda je čerstvá a teprve se probouzí, přičemž vidět ji z ptačí perspektivy se málokomu podaří. Čekají na vás úchvatné scenérie s příhodným úhlem slunečných paprsků. Ještě není horko a zážitek si vychutnáte více, než v létě v pravé poledne.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

Novinky-Zprávy.cz