News

Let balonem: skvělý zážitkový dárek

Let balonem je zážitek

Let balonem patří k nejoblíbenějším zážitkovým dárkům. Především je vhodný snad pro každého. I když se spousta lidí bojí výšek, pokud nejde o fobii a panický strach, dá se to překonat a nakonec jsou účastníci letu nadšeni. Let balonem můžete darovat rodičům, kamarádům, novomanželům, šéfovi… Říká se, že nejkrásnější pohled z výšky na krajinu je právě z koše horkovzdušného balonu. Letí pomalu, máte skvělý výhled do všech stran a jste zároveň na čerstvém vzduchu. Oproti letadlu je to velký rozdíl!

Průběh balonového letu

Jak dlouho bude let trvat? Samotná příprava trvá nějaký čas. Dostavíte se na místo vzletu, dozvíte se základní informace o letu a o balonech, obdržíte instrukce, a jakmile je balon naplněn horkým vzduchem, může se vzlétnout. Samotný let trvá přibližně 60 minut, někdy i déle. Proletíte se ve větší výšce, poté klesnete o něco níže, nakonec se téměř budete dotýkat vrcholků stromů. Po přistání obdržíte certifikát o absolvování letu a budete pokřtěni přípitkem.

Kdy a kde letět

Kdy letět? Létá se po celý rok, záleží pouze na počasí a povětrnostních podmínkách. Věděli jste, že nejkrásnější výhledy bývají hned zrána? Na let balonem se vyplatí přivstat. Nakonec budete rádi, že jste zvolili takovouto variantu a odměnou vám bude nepopsatelný zážitek. Co se týká lokalit pro balonové létání. K nejoblíbenějším patří malebné a atraktivní lokality ČR jako Křivoklátsko, Karlštejnsko, Český Ráj nebo Pálava.

Na let balonem budete dlouho vzpomínat

Mírné obavy zezačátku, které jsou zcela normální, se brzy změní v euforii. Na let balonem budete ještě dlouho vzpomínat a možná si ho budete chtít brzy zopakovat. Nevíte, co darovat svým blízkým, známým nebo nadřízeným? Let balonem bude skvělou volbou. A není potřeba jej absolvovat okamžitě, poukazy mají poměrně dlouho platnost.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Aktualitycz.cz

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz