News

Let vrtulníkem se musí zažít – vyhlídkový okruh i precizní aerotaxi

Let vrtulníkem

Po schopnosti létat a dívat se na svět z ptačí perspektivy zatoužil někdy téměř každý. Proč nezkusit tentokrát něco vyjímečného? Vzneste se k oblakům čtyřmístným vrtulníkem Robinson R44. Na palubě zažijete úplně jiný pocit než v letadle – s příchutí akce a dobrodružství. Z vrtulníku je mnohem lépe vidět a také manévrovací prostor má podstatně menší. Tato kombinace vám poskytne dokonalé výhledy do přírody i možnost nahlénout k památkám relativně z blízka a z nezvyklé perspektivy. Kam se dostanete, záleží na vašich preferencích – na dosah oblíbeného hradu, nad tmavěmodrou plochu vodní nádrže, okolo českých lesů a chráněných oblastí nebo nad historická města. Stačí si jen vybrat ten správný vyhlídkový okruh.

Let vrtulníkem jako zážitek na celý život

Proletět se vrtulníkem nad oblíbenými i neznámými místy, nebo takto pořídit neotřelý dárek, je možné kdykoliv během roku. Zasněžená krajina má své nezaměnitelné kouzlo, rozkvetlé louky potěší oči i duši, barevná hra podzimu nabídne pestrou paletu zážitků a letní dlouhé dny svádí podniknout něco vyjímečného. Vyhlídkové trasy jsou rozděleny do tří kategorií podle délky trvání letu. Během půl hodiny zažijete přelet nad vodní nádrží Hostivař, nad zámkem Průhonice nebo nad jezerem Lhota. Další třicetiminutová trasa vede také přes Klánovický les. Velmi oblíbené jsou hodinové lety po vyhlídkových trasách k českým památkám. Průlet nad Českým krasem s mnoha malebnými zatopenými lomy korunuje nezapomenutelný zážitek, když se před vámi vynoří klenot české historie – hrad Karlštejn.

Let vrtulníkem

Podobně působí i dechberoucí výhledy na zámek Konopiště nebo katedrály historických měst Kutné Hory a Kolína. Nejdelší devadesátiminutové lety vrtulníkem nabízí velmi intenzivní prožitek na palubě vrtulníku. V rámci těchto delších letů se vypravíte za přírodními i historickými krásami nad Vltavskou kaskádu, po proudu řeky Sázavy, okolo skál Českého ráje nebo na průzkum po okolí Prahy.

Ještě nemáte plány na zítra? Zalistujte nabídkou vyhlídkových letů z Prahy. Vyměňte zdlouhavé cestování za aerotaxi na míru

Z několika českých letišť je poskytována exkluzivní služba aerotaxi. Rychlá a přesná přeprava vrtulníkem se stala běžnou součástí života. Každá minuta se počítá, tak proč ztrácet čas zdlouhavou dopravou a čekáním. Lety mezi jednotlivými českými městy trvají v rozmezí desítek minut. Nezáleží, zda se jedná o důležitou konferenci na druhém konci republiky, partii golfu s přáteli nebo o to stihnout mezikontinentální let z Prahy či Vídně, naši profesionální piloti vás vezmou kamkoliv. Cestujte bez jakýchkoliv průtahů. Stačí se den předem domluvit na čase a místě odletu, my zařídíme vše ostatní.