News

Luxusní parfémy? Nejenom na svatbu!

Váš den přeci musí být doladěn do posledního detailu! Už máte vybrány šaty, boty, líčení, kadeřnici – a nezapomněla jste tak náhodou na ten vhodný parfém? Luxusní parfémy jsou jako dělané pro vaši svatbu! Překvapte svého vyvoleného zcela novou vůní, na kterou u vás není zvyklý a omamte ho klidně i u oltáře!

Nejvhodnější vůně? Niché parfém!

Zapomeňte na masovou výrobu či katalogový prodej. Vy si přeci zasloužíte dokonalou kvalitu a bezchybnou přípravu vašeho nového luxusního parfému. A tím je právě niché parfém. Za každým tímto parfémem totiž stojí důsledná práce a tajemství umíchané vůně, která se předává z generace na generaci. Nemusíte se tak bát, že potkáte někoho, kdo voní stejně jako vy. Věřte, že tento parfém vás udělá naprosto jedinečnou.

Jak zajistit, aby vám vůně vydržela celý den?

Máme pro vás malý tip – jak je známo, parfém, který je nanášen na suchou pokožku rychle vysychá. Zkuste si místo aplikace parfému namazat kapkou oleje. A je úplně jedno, jaký olej použijete – jen tak si zajistíte jeho dlouhotrvající omamnou vůni.

Kam parfém aplikovat?

Asi žádnou z vás nepřekvapí fakt, že je třeba nanášet na místa, která pulzují. Ty jsou totiž nejvíce prokrvena. Proto je nejvhodnější nanášet luxusní parfém na krk, podkolenní či loketní jamky, zápěstí. Pokud chcete, aby byla vaše vůně opravdu decentní, jednoduše stříkněte parfém do vzduchu a vzniklým oparem projděte.

Dejte si pozor na jídlo

Věřte, že i jídlo, které denně konzumujete může ovlivnit vůni parfému. V tomto případě pozor na silně kořeněná jídla, červené maso, česnek, cibule či kari. Ty mají totiž tendenci vylučovat svůj odér přímo z pórů. Každopádně, ani vůně z úst pro konzumaci těchto potravin není nikterak příjemná, takže ve společnosti byste se jim měli vyhnout úplně.

Na kvalitním parfému určitě nešetřete! Vydrží vám totiž déle, než klasické parfémy „středního proudu“ a věřte, že budete nezapomenutelná!