News

Nábytkové úchytky hrají u moderní kuchyně prim

Pokud si zařizujete svou kuchyni, pravděpodobně se snažíte o to, aby byla v moderním duchu. Nemáte zájem o interiér, ze kterého by zelo stáří. Jestliže je moderní, stylová kuchyně i vaším velkým snem, důležité je pro vás jedno – kromě vhodné barvy se zaměřte i na výběr vhodných nábytkových úchytek. Právě ty jsou prvkem takzvané kovové elegance, která v moderních kuchyních musí dominovat. 

Mnozí lidé se domnívají, že nábytkové úchytky nemají, co v kuchyni dělat. Jenže opak je v tomto případě pravdou. Jelikož moderním kuchyním mají dominovat prvky kovové elegance, tak madla a úchytkové profily mají v tomto případě smysl. Zkrátka po nich sáhněte hned, co vám padnou do oka. 

Plast se v kuchyních už nenosí

Ještě donedávna vévodily kuchyňským trendům dvě věci, a sice barevnost a plast. Jenže stejně, jako se rychle mění trendy ve světě módy, mění se i novinky ve světě bydlení. A dříve, než jsme stihli mrknout okem, byla dvojice plast a barva pryč. 

Jejich místo však převzal kov, respektive zmiňovaná kovová elegance. Pokud se použije tohoto materiálu tak akorát, vykouzlí se vyvážená kuchyně, která bude synonymem jednoduchosti. 

Na detailech záleží

Tou hlavní dominantou v moderní kuchyni by měly být detaily. Není žádným tajemstvím, že na detailech záleží. Nezapomínejte na toto známé pořekadlo hlavně při zařizování kuchyně. K detailům patří i zmiňované nábytkové úchytky, které mohou být doplněny jinými kovovými prvky, jako jsou úchytky na nádobí nebo chlebník. 

Mít stylovou kuchyni se vyplatí

Možná si říkáte, že na stylu kuchyně nezáleží, stejně v ní pracujete jenom vy. Jenže většinou jde do kuchyně vidět z obývacího pokoje, proto nezkazte dojem, který návštěva z vašeho interiéru má tím, že nedotáhnete kuchyni do konce.

Leave a comment