News

Nadějná kapela slaví úspěchy

Správné muziky není nikdy dost. Mnohé hudební fanoušky proto vždycky potěší, když najdou další kapelu, jejíž hudba si je získá. Takoví noví talenti mnohdy skrývají skvělý potenciál a sledovat zrod a průběh jejich kariéry je opravdu vzrušující. Kapela 100na100 sice první krůčky k úspěchu má už za sebou, přesto nejspíš mnozí teprve čekají na její objevení. V poslední době jste však možná zaslechli v rádiu nějakou z jejich písní. Nedávno vydali nové album s názvem Blbej ro(c)k, jejíž titulní klip slaví úspěch na Youtube. A díky jejich nedávno navázané spolupráci s hudební agenturou Nemoros je velmi velká šance, že o této kapele ještě hodně uslyšíte.

Hudba přímo ze srdce

Kapela 100na100 je skupinou nadšenců do muziky, kteří touží po tom hudbu tvořit a mít se o ni s kým podělit. A právě tahle láska k hudbě je z jejich skladeb opravdu patrná. Hezky se to dá ilustrovat i na tom, že jakmile došlo v minulém roce k zákazu koncertů a dalších kulturních akcí, zavřela se kapela ve studiu a začala pracovat na novém albu. Možná je to i tím, že vedle skvělých hudebníků je kapela i partou blízkých přátel. Začátkem listopadu sice došlo k menší změně v sestavě kapely, kterou opustil kytarista Antonín Richter. Počet členů kapely se však nezměnil – 100na100 přibrala do svých řad Jirku Pavlištíka, který už má za sebou první oficiální koncert.

Hardrock nejen pro motorkáře

100na100 hraje rock, hardrock, ale v jejich písních se dají najít i stopy ostatních hudebních stylů. Jsou velmi oblíbení mezi motorkáři, možná i proto, že kapelník sám je nadšený motorkář. Motorkářské téma se objevuje hned v několika písních – Otče náš, což se dá považovat za něco jako motorkářskou modlitbu nebo třeba Motocats – hymnu motorkářského ženského klubu. Často proto kapela 100na100 hraje i na motorkářských akcích a srazech, potkáte ji ale určitě i na mnohých jiných koncertech. Nezapomeňte sledovat oficiální stránky kapely, aby vám nic neuniklo.

Leave a comment