News

Návštěva myčky bez čekání

Zná to asi každý řidič. Po chladném a sychravém počasí konečně přišlo jaro a s ním i správný čas na to, zajet se svým autem do myčky. Nejen naše domovy totiž potřebují jarní úklid. A že se vám nechce čekat ve frontě? Při využití unikátní aplikace Superoperator CZ to není žádný problém.

Cílem společnost Superoperator CZ s.r.o., která  je dceřinou společností finské technologické a IT společnosti Superoperator OY je modernizace služeb spojené s péčí o automobil. Jednou z těchto služeb je digitalizace automyček.
Tato jedinečná technologie vznikla ve Finsku, odkud se začíná rozšiřovat do celého světa. Kromě zmíněného Finska, je Česká republika první evropskou zemí, která službu této společnosti začíná nabízet. Aktuálně je možné využít aplikaci pro více než 100 myček v síti Benzina a MOL, postupně se připojují i další provozovatelé.

Aplikace Superoperator CZ, která je ke stažení na App Store nebo Google Play totiž nabízí hned několik vychytávek. Jako první věc obsahuje seznam mycích linek v okolí uživatele. Stačí si vybrat tu myčku, ke které máte nejblíže a díky online kameře můžete z pohodlí domova zjistit, zda je u myčky plno, zda je otevřená atp.. Po výběru myčky vás navigace navede do místa určení. Na tom by ještě nebylo nic převratného. Ovšem z mobilu si můžete také rovnou zvolit program a pohodlně ho také přes svůj mobilní telefon zaplatit. Nemusíte tedy vystupovat z auta a chodit k pokladně. V případě jakéhokoliv problému je také k dispozici asistenční služba, kterou máte možnost využít 24 hodin denně.

Kromě běžných uživatelů cíli společnost i na firmy. Těm nabízí za pevnou měsíční platbu neomezené množství mytí firemních aut. Nejen že firmy ušetří nemalý peníz, ale navíc, díky online reportům a fakturace, které aplikace generuje, nemusí schovávat účtenky a zaznamenávat si, kdy bylo jaké auto v myčce. Tato vymoženost vše vyřeší za vás i díky tomu, že je snímána SPZ každého vozu.

Do budoucna společnost také plánuje zpříjemnit například servis vozu či parkování.

cid:531C071D-3DD4-43D8-B169-25CA391BCD28

Více o aplikaci a nabízených službách naleznete zde:  http://onelink.to/xxgu53