News

Nechte si doporučit hodinky…

Hodinky nejsou jen ukazatelem času. Představují důležitý módní doplněk vypovídající o našem stylu a vkusu. Chystáte se je koupit? Pojďme si říct alespoň základní kritéria výběru, ale i kde se inspirovat, když si nevíte rady.

Výběr hodinek

Jak už jsme si uvedli v úvodu, hodinky jsou významným doplňkem. Proto jejich volbu neuspěchejte. Je třeba si uvést, že se vyrábí ve velmi širokém cenovém rozmezí. Proto si nejdříve ujasněte, kolik za ně hodláte utratit. Budete vědět, na jakou kategorii se zaměřit a jaká je pro vás nedostupná.

A co jejich využití? Chcete, aby vás prezentovaly v práci, nebo hledáte takové, které vydrží i velké zatížení (při sportovních aktivitách atd.)? Nebo raději zvolíte univerzální „strojek“?

Hodinky by také měly něco vypovídat o vás. Budou se k vám hodit nějaké decentní, či by vaši osobnost podtrhl extravagantní šperk? A co všechno od nich očekáváte? Sesumírujte si kritéria a pak se pusťte do výběru. Může se však stát, že prostě uvidíte model, který vás osloví na první pohled, a vy budete mít hned jasno.

Nevíte si rady? Podívejte se na „hodinky měsíce“

Rádi byste si pořídili (nebo někomu) nějaké „top“ hodinky, ale nevíte si rady? Nevadí. Nechte si poradit od specialistů provozujících blog Helveti.cz. Soustředí se na oblíbené vybrané značky. Mezi ně patří například Citizen, Seko, Wenger, Certina, Victrinox atd.

Na uvedeném blogu se dozvíte mnoho zajímavých informací, ale také jsou zde každý měsíc publikované hodinky měsíce. Zjistíte o nich vše potřebné, především proč byste je měli mít. Ovšem nejde jen o monotónní chválu. Přečtete si rovněž o jejich případných vadách na kráse.

Nosíte už svůj oblíbený „ukazatel času“ na zápěstí? Nevadí. I tak bude pro vás blog Helveti přínosný, zvláště chcete-li znát novinky z této oblasti, či se dozvědět další zajímavé informace.