News

Neobyčejné fusion moderních stylů a tradičního nábytku, které nabízí šuplíkové komody

Šuplíkové komody jsou víceméně součástí téměř každého bytu. Čím více šuplíků, tím více přehledného a dobře organizovatelného prostoru pro vaše potřeby. Ve stále se modernizujícím interiéru moderních domů ale zrovna šuplíkové komody působí dojmem zastaveného času. Neobyčejné fusion moderních stylů a tradičně vyráběného nábytku je totiž unikát, který vám šuplíkové komody dokáží nabídnout.

Kus historie uprostřed moderního domova

Šuplíkové komody už jen svojí strukturou doslova nahrávají zpracování, které se stalo velice oblíbeným v minulém století. Masivní provedení je zde patrné na každém jediném detailu. Šuplíky i tělo skříně je dokonale vypracované s důrazem na detail. Přitom je ale celá komoda masivní a na první pohled velice odolná. Punc pořádného materiálu potom přidávají ještě výrazné šuplíkové úchyty.

Přesně tak byste si mohli představit tradiční nábytek v podání šuplíkové komody. A přesně takový jej není problém sehnat ani v dnešní době. Ba naopak, opravdu kvalitně zpracované a efektivní kousky jsou nyní ještě mnohem dostupnější!

Využití pro šuplíkové komody téměř nezná mezí

Jak jsme se už dříve zmínili, je dostatek úložného prostoru vždycky jen čistokrevnou výhodou, nikdy záporem. A přesně tak fungují i klasické úložné prostory v podobě šuplíků. Kde se ale mohou šuplíkové komody nejvíce vyjímat?

Pokud se rozhodujete pro šuplíkovou komodu, která by měla nést opravdu tradiční starý styl, určitě bude správnou volbou obývací pokoj. Celkově pokud toužíte po tmavším interiéru se zajímavými tvary a barvami, je pro vás obývací pokoj místností doslova ideální. Do ložnice je užití šuplíkové komody snad ještě mnohem vyšší, jenže zde je potřeba myslet na design. Pestré barvy a zvláštní tvary poutají naši pozornost a mohou se projevovat například i na změně kvality spánku.

Leave a comment