News

Plně vybavené kanceláře jsou stále na vzestupu

Plně vybavené neboli servisované kanceláře se rychle vyvinuly v důležitou součást ekonomiky a trhu s nemovitostmi. Tento rychle rostoucí sektor se stává součástí portfolia významných developerů. Uživatelé nejen ve velkoměstech a zahraničních metropolích, ale také v menších městech nedají na plně vybavené kanceláře dopustit. Není se čemu divit, sídlí na lukrativních adresách, nabízejí perfektní služby, moderní prostory, to bez vysokých počátečních nákladů.

 

Příkladem může být firma Iconic Offices, která poskytuje plně vybavené kanceláře v Dublinu. Založena byla v roce 2013 a již v květnu 2017 její kancelářská centra zabírají v Dublinu 16 budov. Podle zakladatele této společnosti za tím stojí vzestup ekonomiky a především zájem o pronájem kanceláří s flexibilnějšími podmínkami. Na tento celosvětový trend reaguje i společnost Scott & Weber, která provozuje v Praze již šest center plně vybavených kanceláří.

Plně vybavené kanceláře společnosti Scott Weber najdete na lukrativních pražských adresách

 Plně vybavené kanceláře k pronájmu umožňují klientovi využívat kancelář s veškerým servisem od prvního dne pronájmu. Podívejme se do společnosti Scott & Weber, která je největším českým poskytovatelem plně vybavených kanceláří. Její kancelářská centra najdete na lukrativních pražských adresách –  v Revoluční ulici a v ulici Na Příkopě v Praze 1, v Budějovické Aleji v Praze 4, v Anděl Office Parku na Andělu v Praze 5 a nově i v Atriu Flora na Královských Vinohradech v Praze 3. Klienti tak mohou mít kancelář v historickém centru, v největší kancelářské čtvrti, na světoznámé nákupní třídě i přímo v obchodním centru. Právě lukrativní adresa zvyšuje prestiž firmy.

Sídlo firmy na prestižní adrese se skvělou dopravní dostupností je u plně vybavených kanceláří samozřejmostí. Společnost Scott & Weber považuje za nejdůležitější spokojenost klientů. Neustále se snaží vylepšovat poskytované služby a modernizovat prostředí. Klienti mohou pracovat nejen v kancelářích, ale třeba i na soukromé rozlehlé terasa pod širým nebem, která nabízí i zóny pro volný čas a sport na čerstvém vzduchu. V interiéru mají klienti k dispozici další relaxační zóny pro neformální schůzky s kolegy, relaxování se sluchátky na uších, hraní her na Playstationu a stolního fotbálku.

Spokojenost klientů na prvním místě

V kancelářských centrech Scott & Weber panuje rodinná a přátelská atmosféra.
K té přispívají mimo jiné akce, které pro klienty tým Scott & Weber pravidelně připravuje, a to menší, kterými jsou například společné snídaně při různých příležitostech, grilování na terase pod širým nebem, ale také větší akce pro klienty všech center dohromady, a to například společná návštěva divadla, tenisový turnaj, výlet na kolech apod. Plně vybavené kanceláře k pronájmu zkrátka nabízejí mnohem více než jen kanceláře s dokonalým servisem.

Vyberte si tu pravou kancelář pro vaši firmu na www.scottweber.cz.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové-zpravy.eu     

Aktualitycz.cz

Press-Media.cz