News

Pneuservis Icarauto je tu pro vás

Ty tam jsou doby, kdy prodejům pneumatik vládly internetové firmy. Doba pokročila a pneuservisy si získávají zákazníky zpět nejen doplňkovými službami, ale také samotnou cenou. Pryč je doba, kdy internetové ceny bývaly výrazně jiné než ceny v kamenném pneuservisu. Navíc dostanete záruku toho, že na vaše auto dostanete bezvadné zboží, které nebude několik let staré.

Uskladníme jako v bavlnce

Třeba pneuservis Icarauto, který během posledních let výrazně rozšířil nabídku služeb vstříc svým zákazníkům, nabízí velmi oblíbenou možnost uskladnění nepoužívaných sad pneumatik nebo disků. Ty jsou vždy nejprve pečlivě omyty a zbaveny nečistot, následně impregnovány a uskladněny ve speciálním skladu. Nemusíte řešit problém, kam s nimi a vždy budou v nejlepší možné formě.

Přezujeme rychle a jemně v pneuservisu Icarauto

Ve výbavě pneuservisu Icarauto najdeme nejmodernější vybavení, které je v oboru vůbec k dostání. Pneumatiky se přezouvají na jedinečném počítačem řízeném automatu, který dokáže pracovat bez zásahu člověka. Díky němu je přezutí rychlé a přitom všem také neuvěřitelně šetrné. Je tak zaručeno, že nedojde k poškození disku nebo pneumatiky. Vyvážení kola pak probíhá na moderních vyvažovacích stolicích s diagnostikou. Díky nim je možné odhalit případné poškození pneumatiky a zabránit tak možné katastrofě.

Precizně naplníme plynem

Pneuservis Icarauto disponuje podtlakovým systémem plnění pneumatik dusíkem. Díky tomu se nejedná pouze o reklamní trik, ale dokážete využít na plno všech předností plynu. Tedy hlavně tlakovou stálost za všech teplot. Při běžném plnění z lahve je již pneumatika plná vzduchu, který následně rozředí přidaný plyna tak znehodnotí celou náplň. Při podtlakovém plnění je pneumatiky nejprve vysáta a až poté naplněna čistým plynem. Jsou tak v plném rozsahu zajištěny jeho unikátní vlastnosti.

Pneuservis Icarauto