News

Pneuservis neznamená pouze přezutí pneumatik

Mezi pneuservisy se v posledních letech rozhořel celkem lítý konkurenční boj. Z toho samozřejmě těží především zákazník. Nejedná se pouze o samotné ceny, ale hlavně o rozšíření doplňkových služeb, které pro ně začaly pneuservisy poskytovat. Většina zákazníků do té doby využila pneuservis dvakrát do roka při přezutí na letní nebo zimní pneumatiky. Postupem času se z nich však stávají celoroční partneři.

Pneuservis Icarauto

Pneuservis Icarauto Praha

Prodej, servis, uskladnění

To jsou v dnešní době tři stěžejní funkce pneuservisů pro zákazníky. Snaží se nabídnout dobré cenové podmínky jak vlastních pneumatik, tak i služeb a tím dorovnat cenovou politiku internetových prodejců. Možnost uskladnění se pak stala všeobecně oblíbeným fenoménem. Jako zákazník se nemusíte starat o to, kam pneumatiky, nebo celá kola, doma uklidit. Vše můžete nechat s klidným svědomím na servisu. Ten vaše kola a pneumatiky omyje, naimpregnuje a pečlivě uskladní. A zaručí tak jejich dobrou formu pro další sezónu.

Hitem jsou služby podnikatelům

Máte jako firma menší nebo větší vozový park? Potřebujete mít vozidla stále k dispozici? V dnešní době se nemusíte zabývat ani přezouváním pneumatik. Stačí zvednout telefon a zavolat do vašeho pneuservisu pokud podobné služby nabízí. Pneuservis přiveze vaše uskladněná kola a skupina techniků dokáže vše rychle přezout i u vás na firemním parkovišti. Vozy jsou vám tak bleskově k dispozici.

Moderní vybavení – Pneuservis Icarauto

Je to další způsob jakým zpříjemnit služby zákazníkům. Moderní vybavení je rychlé, přesné a také šetrné k diskům. Nemůže se tak stát, že by v pneuservisu váš choulostivý hliníkový disk nějakým způsobem poškodili nebo poškrábali. Moderní přístrojové vybavení je řízeno počítači a dokáže pracovat i v poloautomatickém režimu s minimálním zásahem člověka. Odvedená práce je tak vždy přesná a při tom spolehlivě šetrná.