News


Podzimní dekorace před vaším vchodem. Přivítejte podzim s radostí

Podzim je hravý, barevný a plný radosti. V žádném jiném období v roce nemáte možnost si tolik užít zdobení vlastního příbytku. Sklizeň je v plném proudu, všude je dostatek materiálu. Jak si vytvořit vkusné místo před vchodem?

Podzimní kousek radosti pro kolemjdoucí

Dekorace vašeho příbytku nebudou dělat radost jen vám. Kdokoliv půjde okolo bude vědět, že máte smysl pro estetiku a kombinace barev. Ozdobit tak můžete i poštovní schránky. Stačí, když na vaše dřevěné nebo nerezové poštovní schránky nalepíte zmenšenou verzi dekorace, kterou budete aplikovat do květináčů před vchodem a na oknech. Potěšte nejen sebe, ale také poštovní doručovatele a lidi, kteří jdou zrovna kolem.

Ať žijí dýně a kukuřice!

I kdybyste před váš vchod nepostavili nic jiného, než pár okrasných dýní a kukuřice, bude to naprosto stačit. Barevnost je zařízena, radost také. Dýně mají atypické tvary a je krása se na ně podívat. Kukuřice oloupejte alespoň do poloviny, šustí následně nechejte volně usychat. Nesloupávejte jej. Po uschnutí se stane součástí dekorace. Snažte se přidat kukuřic co nejvíce, aby tvořily jednotnou formaci nebo uskupení v určitém tvaru.

Traviny? Klidně

Milujete přírodní dekorace? Vypravte se na okraj lesa nebo rybníku a doneste si sušené traviny. Svařte je a jednotlivé svazky dekorujte. Traviny vydrží až do sněhu, kdy budou větší sněhovou pokrývkou jemně deformovány. Do té doby vám budou dělat tu nejlepší společnost.

Makovice jako klidné pozadí

V pozadí barevných dýní se mohou vyjímat vazby s makovicemi. Ty si udělejte jednodruhové a mezi svazky máku nepusťte vůbec nikoho, nebo ještě doplňte kytice o obilné klasy. Klidné zátiší, na kterém dýně dokonale vyniknou, je zajištěno.

Při pokročilejším podzimním počasí si na dveře můžete vytvořit i věneček z červených šípků. Užívejte si podzim plnými doušky.

https://pixabay.com/cs/photos/d%c5%afm-tr%c3%a1va-rostliny-v%c3%a1za-okno-sklo-2589511/

Leave a comment