News

Pomoc pro ženy se záněty: probiotický intimní krém a tampóny

Každá žena ví, jak nepříjemné je, když ji trápí poševní mykóza či jiná infekce. Proti diskomfortu se dá bojovat velmi snadno: pomohou probiotický intimní krém a probiotické tampóny.

Pocity podráždění, sucha či svědění  zejména v oblasti zevních rodidel, stejně jako opakované kvasinkové záněty či záněty močových cest, trápí nejednu ženu, mnohdy opakovaně nebo chronicky. Pomocí krému ellen napomůžete obnově žádoucí rovnováhy mikroflóry v poševní oblasti. Tento jedinečný krém obsahuje směs lactobacilů, mléčných bakterií Lacto Naturel. Tyto bakterie jsou přirozená součást zdravé mikroflóry v pochvě.

Probiotický krém ellen vytváří hydrolipidní bariéru, která zároveň udržuje kůži a sliznici hydratovanou. Rovněž zabraňuje množení nežádoucích bakterií. Krém se aplikuje jednou až dvakrát denně, stačí vám k tomu množství o velikosti hrášku. Můžete jej používat i dlouhodobě, bez nežádoucích vedlejších účinků.

Zajímavou doplňkem jsou i probiotické tampóny ellen, které přispívají k prevenci zánětů.  Obsahují stejnou patentovanou směs lactobacilů Lacto Naturel. ellen® probiotické tampóny jsou vhodné pro všechny menstruující ženy, dokonce od první menstruace, i pro ty, které tampóny nikdy nepoužívaly. Tampóny je možné používat také dlouhodobě.  Tampony jsou k dostání ve třech velikostech, takže si každá žena vybere tu nejvhodnější.  Směs laktobacilů se z tampónu uvolňuje vlivem tělesného tepla a tím zlepšuje přirozenou obranyschopnost proti urogenitálním infekcím.

Chcete-li si užívat komfort při sportu, koupání i na letní dovolené, pak kombinujte krém i tampony ellen.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Finlist.cz

PR-clanky.cz

40plus.cz