News

Profesionální fotograf na ples a svatbu se může stát vaším rodinným přítelem

I když si většina z nás zvládne zhotovit dokumentární fotografii na vlastních přístrojích – mobilech, tabletech, digitálních foťácích a kamerách, přece jen si naše snímky nezadají s prací zkušeného fotografa. Černobílá nebo barevná fotka z rodinné oslavy, k významné události, narození děťátka, svatbě, jubileu, jež se zvětší do velikosti plakátu a případně zarámuje, je kvalitním zpracováním profesionálního fotografa jistější než od nás samotných. Pokud se nám příčí návštěva ateliéru, můžeme si pozvat profíka přímo na akci. Fotograf na ples, svatební obřad, hostinu, pro třídní fotografii, skupinová fota sportovců a další příležitosti se díky zkušenému zraku, jistému hledáčku, obřímu objektivu může stát rodinným přítelem, jenž dobře zná vaše zvyky, úsměv i smutek, pocity – a všechny tyto emoce dokáže krásně zachytit. Netrapte se vlastním focením, přenechte je rukám a zraku profesionála.

Nechte si postavit fotokoutek na svatbu, snímky budou určitě originální

Profesionální fotograf se nezaměřuje pouze na skupinová a ateliérová fota. Dovede se připravit i na výjimečné příležitosti. Dokáže například přichystat fotokoutek na svatbu. Což v překladu do srozumitelné řeči znamená, že přímo v místě konání oslavy nebo obřadu je vystavěn malý ateliér, ve kterém se můžou nechat zvěčnit dvojice, partičky i jedinci se speciálně přichystanými rekvizitami.

Na maturitním plese lze vystavět i mini fotokoutek na ples

Podobně jako lze postavit malý ateliér na svatební hostině a oslavě, je snadné postavit mini fotokoutek na ples. Tam, kde se koná maturitní ples, závěrečná na tanečních, finální zakončení studia na odborném učilišti nebo průmyslovce, se postaví malý fotokoutek s rekvizitami, jaké si budou samotní tanečníci a oslavenci přát.