News

Půjčka pro OSVČ je připravena pomoci při nečekaných výdajích

Nemusíte podstupovat osobní schůzky, nejsou ani nutné dlouhé telefonáty. Krátkodobý úvěr pro podnikatele lze sjednat i úplně jiným způsobem, který je o poznání rychlejší a nabídne ještě navíc maximální diskrétnost. Začínáte s podnikáním a v bance na vás nejsou právě přívětiví? Tady se dočkáte úplně jiné odezvy, nabídka je připravena i pro ty, kteří mají zatím živnostenské oprávnění jen několik dní a teprve se chystají na své velké chvíle. 

Otázky stranou, nabídka je bezúčelová

Razítka, účtenky, dlouhé smlouvy, faktury, ze kterých by bylo zřejmé, co jste si za vypůjčené finance pořídili. Přesně tohle půjčka pro OSVČ vůbec nevyžaduje, je totiž bezúčelová, což znamená jedno jediné. Důvod, kvůli němuž jste si ji sjednali, může zůstat důvěrný, nemusíte se o něm vůbec nikde a nikomu zmiňovat. Úvěr se tedy může týkat řady různých věcí.

  • Koupit nový software pro firmu, která se chystá již zanedlouho prorazit na českém trhu. 
  • Investice do podnikatelských začátků. Koupit si mobil, notebook, tablet nebo další elektro. 
  • Materiál nebo zboží? Všechno něco stojí, a zvláště na startu se musí nakoupit řada věcí. 

Dvacet tisíc bez dlouhých smluv a potvrzení

Svoboda, kterou s sebou přináší podnikatelská půjčka, je opravdu velká. Nemusíte nic zdlouhavě vysvětlovat a věnovat se zbytečně detailům, což by stálo drahocenný čas. Připraveno je až dvacet tisíc korun, minimální možná suma pro úvěr je pak rovna pětitisícikoruně. Splátkový kalendář? Sedm až třicet dnů, podle potřeb klienta, takže i tady je připravená značná variabilita. Poté, co je žádost schválena, trvá už připsání financí na vaše konto maximálně deset minut. Sečteno a podtrženo, minimum podmínek a řada možností, jak využít pomocnou ruku v podobě krátkodobé půjčky určené všem OSVČ, kteří aktuálně řeší nějaké nečekané výdaje…

Leave a comment