News

Rolety jako stínící prvek, který vypadá luxusně

Rolety

Někteří lidé volí jako ochranu před sluníčkem klasické žaluzie, jiní dávají stále přednost závěsům. Mnozí však přešli na rolety, které zpříjemní interiér a jsou vysoce funkční jako interiérové zastínění. Při výběru rolet možná narazíte na problém. Například firma Louver.cz, která se zabývá interiérovými a exteriérovými zatemňujícími technikami, nabízí několik druhů rolet. Pojďme si je představit.

Screenove rolety

Screenove rolety

Látkové rolety

Látkové, nebo také textilní rolety nabízí jednoduchost, nadčasovost a oblíbené řešení zastínění oken. Patří k designovému prvku, který zkrášlí jakýkoliv interiér – kancelář, recepci, ale i váš obývák nebo ložnici. Látkové rolety si můžete nechat udělat podle vašich představ, klidně i s vlastním potiskem. Máte-li rádi vysoce moderní technologie, můžete zvolit také unikátní elektrickou roletu ENERO, která lze ovládat pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.

Římské rolety

Máte-li vytříbený vkus a chcete víc, než jednoduchou krásu, potom jsou pro vás v nabídce římské rolety, jejichž látka se postupně v pravidelných ohybech skládá v „balík“. Tyto rolety ocení alergici, protože ji lze pohodlně sundat a vyprat.

Duo rolety

Další možností, jak zastínit okna a přitom zútulnit prostředí, jsou speciální duo rolety, které kombinují transparentní a barevné, zastiňující pruhy. Technologie spočívá v tom, že z kazety se spustí dvě těsně přiléhající vrstvy látky. Díky tomu je možné látku posunout tak, aby byly pruhy tam, kde potřebujete. Přebírají tedy funkci žaluzií – okno lze zastínit úplně, než z části. Vše se ovládá řetízkem jako u klasických žaluzií. Dle přání lze však dodat elektromotorek.

Rolety podle vašich představ a na míru

Nemusíte se bát, že byste si objednali rolety, které by vám potom nevyhovovaly a neplnily zcela svoji funkci. Stačí firmu kontaktovat, sdělit všechna přání, anebo si nechat to správné řešení pro vaše okna poradit.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Svět-Ženy.cz

MetSo.cz

40plus.cz