News

Rychlé peníze za auto

V současnosti si nejde bez hypotéky nebo úvěru nic moc zařídit. Postavit dům nebo opravit dům nejde bez velké sumy peněz. Pak už je to jen krůček od finančních problémů. Jak je vyřešit? Zase další půjčkou? NE. Zkuste půjčku se zástavou auta, než se dostanete do koloběhu finančních problémů.

Zastavíme auto

Zastavárny – toto slovo zná každý z nás. A kdo ho nikdo nezkusil, může brzy vyzkoušet. Autozastavárna je už dnes taky docela běžná věc. Potřebujete peníze rychle? Nechoďte do bank řešit dlouhé čekací lhůty, spousty papírů. Dejte auto do zástavy Brno nebo auto do zástavy Praha. Využít můžete tři možnosti, a to standart, komfort a Premium. První z nich nabízí hlídané parkoviště proškoleným pracovníkem. Ten se o vaše auto v zástavě dokonale postará. Druhá možnost vám auto ponechá. Potřebujete-li auto k práci nebo pro rodinu, nebojte se, nemusíte o něj přijít. A poslední z nich, Premium, vám navíc umožní si vybrat místo sjednání. Vlastně si trochu „diktujte“.

Vždycky se vám všechno vrátí

To, jak se staráme sami o sebe, se nám jednou vrátí. V pozdějším věku. To, co investujeme do domu, se nám také mnohonásobně vrací. A u péče o auto je to to samé. V půjčce ručení autem zhodnotíte vaši péči o auto. Výše půjčky ručené autem se odvíjí od stáří auta, technického stavu a vlastně celkového stavu.

Ne každý může této možnosti využít

Jste vlastníkem auta? Nebo je to někdo z vašich blízkých? Pokud budete mít plnou moc nebo jste majitel auta, pak je to snadné. Můžete bez problému dát auto do autozastaváren. O vaše auto bude dobře postaráno na obou pobočkách, autozastavárna Praha i zastavárna aut Brno.

Jste-li jednatel firmy, pak i vy můžete využít této možnosti. Zastavte auto, využijte potřebné peníze tam, kde je nutné. Nestresujte se dlouholetými splátkami a hrozícími exekucemi. Vyhněte se frontám na pobočkách bank. Pokud bude potřeba, můžete půjčku na auto snadno prodloužit.