News

Sdílejte své zážitky a dostávejte za to dárky

Rádi hodnotíte obchody a restaurace? Sdílejte své zážitky a dostávejte za to dárky

Napadlo vás někdy, že pomocí kreditní karty můžete kromě placení dělat i spoustu dalších věcí? To, co s kreditkou běžně děláme – tedy nákupy – teď můžete posunout na další level.

Urban Card iZpravyDnesLidé dnes často zejména na webu hodnotí produkty a služby, aniž by za to cokoliv dostali. Nově máte možnost za online hodnocení vašich zážitků z nakupování dostávat dárky za odměnu. Pomůžete tak sobě, ale i ostatním nakupujícím, který budou mít před nákupem k dispozici referenci k dané službě nebo produktu. Novinka s názvem Urban Card je personalizovanou kreditní kartou, která splňuje prakticky všechny požadavky moderně smýšlejícího člověka – je originální, protože si její design můžete navolit podle svých představ, a odpovídá přímo vašim konkrétním tužbám, protože si z benefitů můžete vybrat přesně to, co vás zajímá. Nehrozí tak „slevy“, o které nestojíte, ba naopak, slevy a značky, u kterých je chcete uplatnit, si vybíráte vy. Urban Card však v sobě ukrývá ještě jednu vlastnost – pomocí aplikace, kterou k ní dostanete, můžete hodnotit své nákupní zážitky, sdílet je na sociálních sítích a podělit se tak o své zkušenosti s ostatními. Váš názor může posloužit nejen dalším zákazníkům, ale i jako zpětná vazba obchodům, kde své peníze utrácíte.  Můžete se tak podílet na zlepšování kvality služeb, stát se tím kdo udává styl, a navíc za to něco dostat.

Jak hodnocení probíhá? Po provedení nákupu jej ohodnotíte pomocí aplikace hvězdičkami, případně komentářem. Na kartu se vám za odměnu načtou body v hodnotě 5 % z ceny provedeného nákupu. Tímto stylem se postupně doberete k dárku, který si už se získáním karty předvyberete na webových stránkách Urban Card (http://onlinepraha.cz/).

Urban Card ZpravyCZ

Leave a comment