News

SIT Automotive – jezdím s úsměvem

Ilustrační foto

Mercedes patří již od roku 1926 mezi zásadní jména v automobilovém průmyslu. Toužíte i vy po voze ze stáje proslulého německého výrobce? Tento sen je díky operativnímu leasingu dostupnější než kdy dříve.

Co SIT Automotive nabízí

SIT Automotive se zaobírá jednak operativním leasingem, v jehož rámci si uzavřete smlouvu na pouhé čtyři měsíce, tedy nikoli na standardní dobu jednoho roku či dvou let. Vždy po této době vám tak pronajímatel vůz vymění.

V ceně je rovněž obsažen nájezd 16 000 km, který dostačuje i pro intenzivní využívání automobilu. Současně nejste vázáni nutností zaplatit akontaci, která může činit v jiných případech i 5 %. Pouze je nutné složit vratný deposit ve standardní výšší 10 000 Kč.

Ilustrační foto

 

Druhou službou je klasická autopůjčovna s možností zvolený vůz přistavit kdekoli na území metropole. V pronájmu je zahrnuto havarijní pojištění, dálniční známka v rámci ČR, také sezónní pneumatiky i pojištění pro dalšího řidiče. Po předchozí dohodě je rovněž možné s vozidlem vycestovat mimo území ČR, a to do evropských zemí.

Ilustrační foto

 

Proč si pořídit Mercedes na operativní leasing

Tato forma operativního leasingu je tak ideální pro ty, kteří upřednostňují dynamické řešení svého vozového parku a chtějí si dopřát možnost získat každé čtyři měsíce nový automobil. Populární model třídy B z dílny Mercedes-Benz patří k exkluzivním nabídkám na současném trhu pro svou již v základu mimořádně bohatou výbavu. Ta obsahuje například manuální klimatizaci či multifunkční, dvouose seřiditelný volant, dále je vhodné zmínit také kompletní sestavu airbagů zahrnující navíc i ten kolenní pro řidiče.

Řízení tohoto automobilu se tak pro vás stane skutečným požitkem. Nezáleží přitom na tom, zda podnikáte jakožto právnická osoba nebo budete žádat o operativní leasing coby osoba fyzická. Současně jsou všechna vozidla stará maximálně šest měsíců. Cílem všech poskytovaných služeb SIT Automotive je totiž za všech okolností spokojený motorista, tak aby se naplnila slova sloganu společnosti „Jezdím s úsměvem”.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

 Tiskové-zpravy.eu     

Aktualitycz.cz

Press-Media.cz