News

Skákací hrad pro děti by předvolební kampani rozhodně neměl chybět

Než se nadějeme, budou tady další volby. I když by bylo jistě zábavné pozorovat pány jednotlivých soupeřících stran například při hraní fotbalu v nafukovacích koulích, takzvaném body zorbingu, asi by to jako předvolební kampaň neprošlo. Přesto se však každá strana chce prezentovat tou nejlepší předvolební kampaní. Právě nyní máte příležitost využít služeb společnosti HappyTimes a objednat si jeden z jejich připravených balíčků služeb pro vybrané akce. Mezi balíčky: Dětský den, Městská událost, Firemní událost, Rodinná oslava, Hasičské slavnosti, Team building najdete také balíček s názvem Předvolební kampaň. Najdete v něm kombinaci pódia s potřebným vybavením pro různá zábavná vystoupení, hudební vystoupení, show, představení nebo prezentace a samozřejmě také zábavu pro děti. Zábavu pro děti tvoří oblíbená kombinace skákacího hradu pro děti a skluzavky v jednom, kterou každé dítě rozhodně ocení. Tato nafukovací atrakce nese jméno Šája.

Zorbing fotbal – notná dávka adrenalinu, na kterou člověk hned tak nezapomene

Děti jsou děti, proto rozhodně nepohrdnou zorbing fotbalem, tedy fotbalem v koulích, jako někteří dospělí, kteří již ztratili touhu po té správné dávce adrenalinu. Pokud se tedy věnujete pořádání akci pro děti, nezapomeňte tuto atraktivní zábavu – fotbal v nafukovacích koulích (zorbing fotbal) – do své akce také zařadit (samozřejmě kromě dalších nafukovacích atrakcí).

Umožněte dětem, ať si oslavu užijí na maximum

Menší děti si zase velice rády zadovádí na skákacím hradu Praha. Společnost  HappyTimes má pro vás připravenou celou řadu dalších nafukovacích atrakcí pronájem a celou řadu skákacích hradů pronájem. Perfektně je využijete při dětské narozeninové oslavě vašich ratolestí nebo společné dětské oslavě narozenin více děti najednou. Oslava narozenin se prostě musí zapsat do dětského srdíčka jednou provždy.