News

Směnárna Praha 1 AuraAktiv poskytuje profesionální služby

Hledáte nejvýhodnější nabídku na směnu peněz? Ačkoliv je možné si ve většině zemí vybrat peníze z bankomatu, mnoho lidí chce mít jistotu a část peněz si raději smění ve směnárně či v bance. Při její návštěvě si pak dejte pozor na to, aby kurz byl opravdu výhodný a nebyly vám účtovány manipulační či jiné nestandardní poplatky. Za návštěvu stojí Směnárna Praha 1 AuraAktiv, která nabízí nejlepší služby v hlavním městě.

Výhodné kurzy, ochotný personál a individuální přístup

Směnárna Praha 1 AuraAktiv spravuje webové stránky smenarna-praha-1.cz, kde vždy naleznete nabídku kurzů. Ty se však během dne mohou měnit, takže pokud vás zajímá kurz přesně v daném okamžiku, je lepší do směnárny rovnou zajít s potřebným finančním obnosem. Směny cizích měn zde totiž není možné hradit platebními kartami. Důležité však je, že za směnu zaplatíte pouze to, co vidíte v kurzovním lístku a na rozdíl třeba od výběru z bankomatu v zahraničí vás zde nečekají žádné poplatky.

Ve směnárně vám je k dispozici ochotný personál, který rád pomůže a poradí. Obsluha navíc mluví nejen česky, ale také anglicky nebo rusky, takže se zde bez větších problémů domluvíte i cizím jazykem. Celá směnárna je monitorována kamerovým systémem, takže vaše peníze jsou zde maximálně v bezpečí – je to o poznání bezpečnější řešení než vybírat větší částky na ulici v bankomatu.

Kde funguje Směnárna Praha 1 AuraAktiv

Jedná se o pražskou směnárnu, kterou naleznete v blízkosti centra. Je proto častým cílem nejen lidí z Čech, ale také turistů a dalších návštěvníků ze zahraničí, takže je možné, že si zde budete muset ve frekventované časy chvilku počkat. Ať už chcete investovat do eur, dolarů, liber nebo potřebujete směnit nějaké exotické měny, určitě zde pochodíte. Rovněž zde vykupují poškozené eurové bankovky a mince ve všech nominálních hodnotách.