News

Směnárny Praha 1? Pro výhodnou směnu navštivte Auraaktiv

Pražská směnárna Auraaktiv vám vymění i velmi netradiční měny. Ať už ji navštívíte před svou zahraniční cestou nebo kdykoliv během roku, nabídne vám ten nejvýhodnější kurz. Do Auraaktiv směnárny Praha 1 mohou zavítat i všichni cizinci, kteří nechtějí spoléhat pouze na výběry z bankomatů a nestihli si vyměnit své peníze, případně se potřebují zbavit zbývajících českých korun.

Zavítejte do Auraaktiv směnárny Praha 1

Směnárny Auraaktiv najdete na Praze 1 hned dvě. První se nachází v ulici Politických vězňů, druhá v ulici Široká. Obě z těchto směnáren jsou obsluhovány zkušenými zaměstnanci, kteří hovoří plynně česky, anglicky a rusky. Téměř každý se zde tak bez problémů domluví. I když máte zájem o netradiční měny, nepřijdete zde zkrátka. Seženete tady třeba ruské rubly, ukrajinské hřivny, skotské libry, jihoarabské rialy nebo korejské wony. V nabídce Auraaktiv směnárny Praha 1 se nachází několik desítek měn.

O směnném kurzu se můžete informovat ve směnárně jak osobně, tak i prostřednictvím webových stránek, na kterých směnný kurz každodenně aktualizují. Navíc pokud směníte větší částku než 25000 Kč, bude vám nabídnut ještě o něco výhodnější kurz. A takové podmínky nezískáte ani ve své bance. Jiný kurz je samozřejmě stanoven pro nákup a prodej. Díky naprosté transparentnosti si však směnné kurzy můžete porovnat s kteroukoliv jinou pražskou směnárnou a uvidíte, že určitě neprohloupíte.

Vyhněte se manipulačním poplatkům

Jste ve své směnárně zvyklí platit něco navíc? V Auraktiv vám nebudou účtovány žádné manipulační poplatky, takže opravdu platíte pouze za peníze, které směníte. Ve směnárně mají mnohaleté zkušenosti a jejich pracovníci se pravidelně účastní různých školení a seminářů, pořádaných Českou národní bankou. Pouze zde máte záruku nadstandardní kvality. Neváhejte a vyzkoušejte si služby směnárny Auraaktiv v Praze ještě před svou zahraniční cestou.