News

SPOLEČNOST SEAGATE UVEDLA HERNÍ SSD DISKY DALŠÍ GENERACE

Praha, 6. ledna 2020 – Společnost Seagate Technology, celosvětová jednička v oblasti pevných disků, oznámila nové produkty do své nabídky externích zařízení. Jedná se o vysoce výkonná úložiště FireCuda Gaming SSD a BarraCuda Fast SSD určená především pro herní segment. 

Přenosný disk Seagate FireCuda Gaming SSD je ideálním doplňkem pro herní dokovací stanici FireCuda. Byl navržen speciálně pro potřeby hráčů a spojuje v sobě disk FireCuda NVMe 510 SSD a nejnovější rozhraní SuperSpeed USB 20Gb/s (USB 3.2 Gen2×2), což mu umožňuje vysokou rychlost čtení až 2000 MB/s.

FireCuda Gaming SSD disk nabízí velikost paměti 500 GB, 1 TB nebo 2 TB uloženou v kovovém pouzdře s nastavitelným RGB LED proužkem. Hráči si pomocí volně dostupného softwaru Seagate Toolkit mohou tento barevný proužek synchronizovat s dokovací stanicí FireCuda Gaming Dock.

Druhý přírůstek do produktové nabídky SSD disků Seagate je BarraCuda Fast SSD s kapacitou 500 GB, 1 TB nebo 2 TB. S ohledem na hráče a aktivní uživatele přináší tento externí SATA SSD disk vysokou rychlost čtení i zápisu, a to až 540 MB/s1 a univerzální port USB 3.1 Gen2 Type-C. Zároveň obsahuje software Seagate Toolkit umožňující jednoduchou zálohu a synchronizaci dat a bezplatné dvouměsíční předplatné Adobe Creative Cloud pro digitální fotografie.

Pevný disk FireCuda Gaming SSD bude dostupný v březnu s limitovanou pětiletou zárukou. Cena bude upřesněna.

SSD disk BarraCuda Fast SSD bude dostupný v únoru s tříletou limitovanou zárukou. Cena bude upřesněna.