News

Správná modeláž nehtů – aby vás vaše ruce zdobily

Některé ženy se o své nehty dokážou starat perfektně, jiné své nehtíky tak trochu zanedbávají nebo se o ně starají špatně či vůbec. To se samozřejmě na jejich vzhledu okamžitě odrazí. Jedině správná modeláž nehtů, používání kvalitních laků na nehty způsobí, že se ruce a nehty stanou skutečnou ozdobou každé ženy. Určitě budete souhlasit s tím, že zanedbané nehty bez lesku, které “zdobí” pouze oprýskaný lak na nehty, určitě nijak vábně nepůsobí.

Mytí nádobí v saponátech ani práce s hlínou bez rukavic nehtům neprospívá

Při práci na zahradě je dobré, zejména pokud nepoužíváte rukavice, ošetřit ruce krémem ještě před vlastním započetím prací a navíc si “drápnout” nehty do mýdla. Mýdlo s pod nimi usadí a žádnou nečistotu dovnitř nepustí. Nehtovou modeláž, gel lak na nehty, ošetření bruskou na nehty a podobně si však zaslouží ruce všech žen, tedy i těch, kteří se rozhodnou zahrádkářit bez rukavic.

Tahat kosmetiku po kapsách? To určitě ne!

Ať už je to s vámi, milé dámy, tak či onak, ať už zahradničíte s rukavicemi či bez nich, ať už myjete horu nádobí v saponátu nebo na nádobí používáte myčku, krásný kosmetický kufřík, do kterého přehledně naskládáte gel laky na nehty, laky na nehty, razítka na nehty, zdobení na nehty, šablony na nehty, sadu na akrylátové nehty a další kosmetiku; kam se vám vejde i UV lampa na nehty a další, se vám určitě bude hodit.

Chytrý kosmetický kufřík za rozumnou cenu? Jedině z Ráje nehtů!

Profesionálkám se určitě bude líbit profesionální třídílný kosmetický kufřík vyrobený z vysoce kvalitního hliníku, jehož vnitřek je potažen černým sametem, má nastavitelné příčky, pevná kolečka a teleskopické držadlo. Takový kosmetický kufřík pojme nejen potřebné propriety na nehty, ale veškerou další kosmetiku, které ke své profesi potřebujete.