News

Užijte si kvalitní povlečení za rozumné náklady, bavlna tu doslova vládne všem

Barva je možná trochu vedlejší, ale nad výběrem materiálu byste měli přeci jen strávit trochu času. O čem je řeč? Samozřejmě povlečení 200 x 220 cm, tedy na větší manželskou postel nebo pro milovníky volného prostoru a velkých lůžek. Užijte si komfort bez rozdílu, v zimě zkuste obléct svou postel do odstínů teplé oranžové, během léta zase volte univerzální bílou, stříbrnou nebo třeba také zelenkavou.

Berte ohled i na děti a domácí zvířata, která si určitě ve vašem povlečení někdy ustelou.

Pokud máte rádi luxusní a poměrně finančně nákladné povlečení, v domácnosti s pejsky a kočičkami jej prostě nemůžeme s klidným svědomím doporučit. Totiž, jistě víte, že pes nebo kočka si v povlečení svých majitelů s oddanou láskou rádi ustelou, třeba když jste na večírku nebo v práci, chtějí se prostě cítit s vámi ve spojení neustále. Bohužel, drápky jsou drápky a nečistoty v kožíšku jsou také znát, a to ještě nemluvíme o chuchvalcích plných chlupů. Povlečeníproto volíme i s ohledem na to, kdo s námi žije. Rozhodně pak budeme méně zklamaní, až se povlečení trochu ušpiní – silnější plátno pak drápky menších zvířat jen tak neroztrhnou, design je tu skoro až na vedlejší koleji.

A jaký materiál si vybrat? Třeba krep nebo klasický flanel? Zkuste dát šanci i modernímu mikroplyši, který se nemusí žehlit a v ložnicích se bude vyjímat klidně i celoročně. Pro děti určitě volte praktičtější zip, knoflíky možná nebudou to úplně pravé. Satén, damašek nebo Jersey? To už záleží na tom, co sami preferujete, základních možností je hned několik a každý si určitě přijde na své. Diskutujte o tom samozřejmě i s partnerem, protože doma přeci nejste sami, že? Povlečení 200 x 220 cm je prostě elegance sama!