News

Vířivky pro perfektní relaxaci

Pořiďte si domů luxusní vířivou vanu, ve které si skvěle odpočinete a načerpáte energii na další pracovní dny. Vířivka je příjemným zpestřením do každé domácnosti. Můžete ji buď umístit do koupelny místo obyčejné vany, nebo ji využívat během letní sezóny, kdy perfektně nahradí třeba běžný bazén. Poradíme vám, jak na výběr kvalitní vířivky, aby vám dělala radost po mnoho let.

Co od vířivky očekávat

Nabídka na trhu je velmi široká a vy tak budete postaveni před výběr z několika desítek produktů. V první řadě si ujasněte použití své vířivky. Bude určena pro dvě nebo více osob? Chcete ji využívat pouze s partnerem, nebo i s přáteli nebo s dětmi? Dále je důležité pro ni vybrat vhodné umístění, protože ačkoliv to mnoho lidí hned nenapadne, tak potřebuje stabilní plochu. Špatné umístění vám může výrazně prodražit celou instalaci.

Důležitá jsou rovněž vaše očekávání s ohledem na provoz. Většina vířivek bez problémů funguje během teplých letních měsíců. Některé jsou vhodné i ke koupání v třeskutých mrazech, a ačkoliv se takové řešení může prodražit, přinese vám i mnoho pohody.

Vyberte si kvalitně

Prvotřídní vířivky včetně bohaté nabídky příslušenství naleznete na webových stránkách obchodu hanscraft.com. Oddejte se už teď v duchu relaxaci a zvolte si řešení, které bude nejvíce odpovídat vašim představám, a to bez ohledu na cenu. Koupi vířivé vany totiž berte jako několikaletou investici, která vám nahradí třeba pobyt ve wellness centru. Doma ji pak můžete vhodně zkombinovat s finskou saunou, infrasaunou nebo i venkovní saunou.

Na hanscraft.com vyjdou vstříc i těm nejnáročnějším zákazníkům. Jestliže si nedokážete vybrat vhodné řešení přes internet, tak určitě navštivte pražský nebo liberecký showroom, kde je pro vás připravena velká prodejní plocha s desítkami produktů.