News

Výkup nemovitosti zajistí peníze ihned na účtu

Prodej nemovitosti je zdlouhavý proces, který v sobě obsahuje mnoho povinných návštěv právních zástupců, úřadů nebo institucí. Vše trvá dlouho a peníze stále nemáte. Nemusí tomu tak ale být vždy. Výkup je možnost, jak mít finance ihned.

Když nechcete už dále čekat

Potřebujete finance pro nákup vysněného bydlení, ale stále se vám nedaří prodat svou stávající nemovitost? Výkup bytu je skvělé řešení, jak mít potřebné peníze na účtu během několika hodin. Výkup nemovitostí navíc významně urychluje veškeré právní kroky k přepisu nemovitosti. Vaše finance tak máte ihned na účtu a právně je vše ošetřeno a vyřešeno. Není tak potřeba čekat zdlouhavé fronty na úřadech, kde se vyřizuje přepis nemovitostí a další náležitosti.

Do dvou dnů můžete řešit nové bydlení

Chybí vám finance na řešení současného bydlení a stále se nemůžete zbavit bytu nebo domu, který se snažíte prodat již dlouhou dobu? S výkupem máte peníze na účtu již do 48 hodin. Konečně se tak můžete věnovat své přítomnosti a budoucnosti, nikoliv jen minulosti. Jen maximálně dva dny potrvá, než se výkupní částka objeví na vašem účtu. A najednou můžete řešit zcela nové radosti. Konečně budete bydlet tam, kde si to skutečně přejete.

Maximální výkupní cena

Za svou nemovitost přitom stále dostáváte nejvyšší možnou cenu. Navíc neplatíte žádné poplatky za zprostředkování prodeje, nebo provize realitním kancelářím. Vše je již zajištěno, a to včetně právního servisu a všech formalit.

Jak výkup probíhá

Nejprve bude stanovena odhadní cena vaší nemovitosti. Máte tak možnost se sami rozhodnout, zda je tato cena pro vás příznivá. Následně se již bude projednávat konkrétní podoba výkupní smlouvy. po jejím podepsání je vše hotovo a můžete se těšit na své finance, které za svou nemovitost obdržíte.

Výkup nemovitostí zajistí maximální výkupní cenu za vaši nemovitost.

Leave a comment