News

Výlety za dobrodružstvím jen s námi

Venkazdyden.cz je web, zaměřující se na nabídku tipů na výlet a dovolenou po české republice. Zjistěte, kde najít nejlepší stezku v horách, jaké hrady a zámky u nás jsou populární, anebo které jiné pamětihodnosti stojí za to navštívit. V našem přehledu nabídek najdete například tipy na výlet Český Ráj, tipy na výlet Beskydy, tipy na výlet České Středohoří, tipy na výlet České Švýcarsko, anebo tipy na nejnavštěvovanější dětská hřiště. Určete si sami náročnost cesty, nebo lokalitu oblasti, kterou chcete zdolat, její délku a obtížnost. Věříme, že si z naší nabídky určitě vyberete. Udělejte si výlet s rodinou a získejte spoustu nezapomenutelných zážitků!

Tipy, rady, návody

Získejte spoustu nových zkušeností a poznejte krásy naší vlasti. Na internetovém portále venkazdyden.cz najdete tipy na výlet nejen s dětmi, ale i s celou rodinou. Podívejte se na zajímavé nápady a nepropásněte žádnou důležitou nabídku, co by vás mohla zaujmout. Navštivte některé z krásně vybavených dětských hřišť Praha, nebo si udělejte přehled o tipech na výlet Jeseníky, tipech na výlet Jižní Čechy, či o tipech na výlet Beskydy. Nikam nebudete muset chodit a dopředu cokoliv platit. Vše potřebné zjistíte a zamluvíte si přímo na našich stránkách. Není jednodušší způsob, jak najít inspiraci na výlet a jak plnohodnotně využít volný čas s rodinou.

Dovolená se vším všudy

Máte rádi pohodlí a dáváte přednost některým z našich wellness hotelů, kde máte vše, co potřebujete a ještě se příjemně zrelaxujete? Někomu tento druh odpočinku zcela vyhovuje, jiný zase hledá něco akčního, co zvedne adrenalin a nastartuje tělo do vysokých otáček. Nezáleží na tom, čemu dáváte přednost. Z naší pestré nabídky tipů na výlet si určitě vyberete to pravé pro Vás. Líbí se Vám putování krásnou krajinou? Podívejte se na tipy na výlet Český Ráj, tipy na výlet Beskydy, tipy na výlet České Středohoří, tipy na výlet Jeseníky, anebo tipy na výlet Jižní Čechy a splňte si svůj dávný sen. Příjemně strávený volný čas s rodinou Vám nic nenahradí.