News

Využijte možnosti hotelů sítě SOREA s organizací kongresu na klíč

Pokud hledáte vhodné prostory pro organizaci kongresu a nechcete mít s jeho zabezpečením žádné starosti, vhodnou volbou jsou hotely sítě SOREA. Nacházejí se v nejlukrativnějších a nejkrásnějších lokalitách Slovenska – od Vysokých a Nízkých Tater až po Bratislavu. SOREA aktuálně provozuje jedenáct hotelů různého charakteru – ať už je to kongres a byznys hotel v hlavním městě SR nebo wellness hotely s nabídkou rekondičně-rehabilitačních procedur. Kromě atraktivního prostředí a široké palety služeb nabízí SOREA hotelová zařízení vhodná pro uspořádání odborných i zájmových setkání charakteru seminářů, školení, kurzů, kongresů a konferencí na vysoké profesionální úrovni. Hotely disponují konferenčními prostory a jsou vybaveny kvalitním zařízením potřebným k zajištění úspěšné firemní akce.

Obchodně-marketingová ředitelka společnosti SOREA, s. r. o., Bratislava Beáta Toroková k tomu dodává: „Bratislavský kongres a byznys Hotel SOREA REGIA je díky své poloze v blízkosti historického centra ideální na pořádání kongresů, konferencí, seminářů a různých společenských, pracovních a soukromých akcí. Kongresový sál s kapacitou do 200 míst je vybaven moderním technickým zabezpečením. Pro menší akce jsou k dispozici dva salonky s kapacitou do 40 míst a typicky slovenský salonek HUBERT s venkovní letní terasou. Převážně kongresovou a firemní nabídku hotel rozšířil o škálu doplňkových služeb v relaxačním centru BAANTHAI s nabídkou thajských masáží.“

V Nízkých Tatrách při vstupu do Jánské doliny v obci Liptovský Ján se nachází Hotel SOREA MÁJ. Kongresový sál s kapacitou do 200 míst, salonek C a salonek de Luxe jsou vybaveny základní prezentační technikou a ozvučením. Přidanou hodnotou hotelu je krytý termální bazén a množství rehabilitačních programů a procedur. V oblíbené Demänovské dolině je situován Hotel SOREA SNP. Díky komorní atmosféře interiéru hotelu je ideální pro pořádání školení a firemních akcí menšího rozsahu. Konferenční místnost má kapacitu do 120 osob. Pro menší setkání do 20 osob poslouží hotelový salonek. Základní technické vybavení a služby doplňují různé typy léčivých masáží a zábalů.

„Vyhledávanou lokalitou jsou Vysoké Tatry. U Nového Štrbského plesa je Hotel SOREA TRIGAN, jehož předností jsou kongresové prostory s výhledem na tatranské štíty. K dispozici je kongresový sál pro 200 osob, malá kongresová místnost pro 80 osob a salonek. K hotelovým službám patří wellness svět regenerace a odpočinku s nerezovými bazény, perličkovou masáží a vodními tryskami, finská sauna, parní sauny, ochlazovací bazén, odpočívárna, různé druhy masáží a relaxačních zábalů, fitness centrum,“ říká B. Toroková.

V centru Tatranské Lomnice v blízkosti kabinkové lanovky na Skalnaté Pleso nabízí své prostory pro pořádání akcí, semináře a školení menšího charakteru Hotel SOREA URÁN. Rekonstrukcí bazénové části vzniklo nové Wellness URANIA moderní wellness centrum s nerezovými bazény a nejmodernější technologií čištění vody. Při vstupu do botanické zahrady TANAPU je situován Hotel SOREA TITRIS s jednacím salonkem TITRIS pro 40 osob a s kongresovým sálem do 200 osob. Jedinečný pohled na Lomnický štít vytváří akcím výjimečnou atmosféru. Velkým lákadlem pro klienty je hotelové AQUA RELAX centrum.

Dokonalé místo aktivního odpočinku a regenerace představuje Hotelový komplex SOREA HUTNÍK v tichém a zeleném prostředí osady Tatranske Matliare. Je ideální pro pořádání konferencí ale i sportovních teambuildingových akcí. V hotelové nabídce jsou dvě společenské místnosti s kapacitou do 180 osob, tři školící místnosti od 12 do 50 osob a dva salonky. Pro aktivní využití volného času je klientům k dispozici hotelový bazén, BOWLING centrum, tělocvična, volejbalové hřiště, místnosti na stolní tenis a relaxační služby masérů, mořská lázeň. V malebné dolině Ľubovnianských lázní leží Hotel SOREA ĽUBOVŇA. Společenské a jednací prostory hotelu (kongresová a společenská místnost s kapacitou do 240 lidí a 5 salonků) jsou vhodné i pro pořádání rozsáhlejších akcí. Široký výběr hotelových doplňkových služeb poskytuje ideální podmínky pro pořádání sportovních akcí.

Více informací je na: www.kupele-bj.sk,www.LazneLuhacovice.cz,www.HotelAlexandria.cz, www.sorea.sk, www.grandviglas.com;  www.elesko.sk

Redakce Press-News

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz