News

Získat půjčku přes SMS není běh na dlouhou trať. Žádost bude vyřízená do deseti minut

Dnešní doba je velmi uspěchaná a nikdo z nás nemá příliš času nazbyt. V práci trávíme většinu dne a na obíhávání úřadů a povinností mnoho času nezbývá, když už se nějaké objeví. Pokud nám například něco vytvoří drobnou „čáru přes rozpočet“, je to signál na problém, které je vhodné řešit zavčasu. Co ale s tím, když potřebujeme menší finanční úvěr získat rychle?

Technologie jdou dnes stále kupředu a stejné je to i se službami. Stále více věcí si dnes můžeme vyřizovat prostřednictvím svých chytrých telefonů. Se žádostmi o úvěr to není o nic víc jiné. Můžete si totiž o finanční půjčku zažádat prostřednictvím SMS zprávy u příslušné finanční instituce, která tyto rychlé půjčky poskytuje. Budete k tomu potřebovat pouze mobilní telefon a číslo bankovního účtu.

Registrace za jednu minutu

Samotná registrace je rychlým procesem. Je potřeba zaplatit symbolický poplatek ve výši jedné koruny. Pro ověření vaší totožnosti budete muset také poslat kopii dokladu totožnosti a doložit výši vašich příjmů. Pokud jste o úvěr již například žádali u jiné finanční instituce a neuspěli jste, není to překážkou pro udělení úvěru prostřednictvím půjčky přes SMS zprávu. Důležité je pouze to, abyste nebyli vedení jinde jako dlužníci.

Po řádném dokončení registrace už si můžete zažádat o první úvěr. Částky, které si lze půjčit, začínají na sto korunách a horní hranice pro jeden úvěr 8 000 Kč. Pro stálé žadatele je však možné půjčit až 20 000 Kč, při dlouhodobé spolupráci. Úvěr je navíc vyřízen zhruba během deseti minut, pokud žádost posíláte během pracovní doby. Od pondělí do pátku jsou úvěry přijímány a vyřizovány od 9:00 do 18:00. Proto na toto pravidlo pamatujte, pokud posíláte žádost o víkendu. Vyřízena bude až v průběhu pracovního týdne. Sms půjčky jsou tedy především „šetřičem“ času. Získání rychlé půjčky je snadné a vhodné hlavně pro ty, kteří peníze potřebují rychle a jedná se o malý finanční obnos. Pokud však potřebujete půjčit velkou částku, je lepší nechat si poradit v bance a sestavit tak úvěr či hypotéku přímo na míru k vašim aktuálním potřebám.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Nase-domy.cz 

InfoPress.cz

Cesky-magazin.cz