News

Léčba neplodnosti Ostrava

Pokud řešíte problém s otěhotněním a tedy neplodností, možná si nyní vyčítáte, proč jste s rodičovstvím tak dlouho váhali a posouvali ho na pozdější dobu. Vždyť informace o tom, že po třicátém roce u žen klesá přirozená schopnost početí jsou dnes obecně známy. Po pětatřicátém roce věku již dokonce klesá velmi významně. Nicméně stejně tak jako vy dnes uvažuje velké množství párů. Rodičovství dvojice oddalují čím dál častěji a poté jsou rozčarovaní, že zrovna oni jsou mezi tím procentem, kterému se již nedaří počít přirozenou cestou.

julinka a terezka

 

 

Léčba neplodnosti u odborníků v Ostravě

V tomto případě je nutné neprodleně začít s potřebnou léčbou. Léčba neplodnosti u odborníků v Ostravě zvyšuje šance na vlastního potomka velmi výrazně. Páry na základě svého rozhodnutí absolvují potřebné testy a po nalezení problému, přichází na řadu léčba stanovená přesně na míru. Asistovaná reprodukce je velmi úspěšnou metodou, která již pomohla tisícům rodičům. Není potřeba bát se prostředí, ve kterém se přitom ocitnete. Lékaři a zdravotnický personál na klinice v Ostravě tvoří skvěle sehraný tým, který má v této oblasti letité zkušenosti.

Úspěšná metoda asistované reprodukce

Ví moc dobře, že při léčbě je důležitá také psychická pohoda páru. Proto se můžete spolehnout na to, že se Vám věnují vždy s obrovským pochopením a empatií. Jejich profesionální a zároveň přátelský přístup Vám pomůže léčbu absolvovat s mnohem větším klidem a vírou ve výsledek, kvůli kterému jste přišli. Výsledky na klinice IVF Ostrava se pyšní mnoha spokojenými dnes již rodiči, kteří i když mohli mít na začátku léčby mnoho pochybností, posléze poznali, že jsou v dobrých rukou a začali věřit ve vývoj situace v jejich prospěch. Jak se říká – věř a tvá víra tě uzdraví, tak v tomto případě je víra v úspěch zcela jistě jedním z podpůrných faktorů u léčby a celého procesu. Bez skvělého personálu by však nebylo dosaženo tak skvělých a prokazatelných úspěchů, kterými se klinika po právu může pyšnit.