News

Pro odvětví udržitelné energie je nadcházející finále soutěže KickOff velmi důležitou událostí

20 září 2016 se koná finále soutěže KICKoff ve Varšavě. Jeho pořadatelem je Evropské společenství pro inovace v oblasti udržitelné energie KIC InnoEnergy. Na programu je udílení cen i konference, která nabídne všem účastníkům jedinečnou příležitost pro  seznámení se blíže s nejvýznamnějšími energetickými společnostmi působícími v regionu střední a východní Evropy. Návštěvníci budou mít tak skvělou příležitost k seznámení se s nejnovějšími podnikatelskými záměry a inovacemi v tomto rychle jedinečném oboru.

Finále soutěže KICKoff

Finále soutěže KICKoff

Finále soutěže nabídne také setkání s mnoha významnými osobnostmi tohoto oboru. Namátkou,  účastníkem konference budou také  Jason Saltzman, známý americký podnikatel v oblasti technologií, jež proslavil  především tím, že je spoluzakladatelem komunity Alley NYC a Paul Papadimitriou, který je ve světě uznávaným expertem v oblasti digitální revoluce a její transformační vliv na sektor podnikatelů. Je zakladatelem společnosti Intelligencr, jež se zabývá poskytováním poradenství z oblasti inovačních strategií.

Christo Balinow, ( Business Development Manager pro oblasti North America, CEE and Middle East ze společnosti KIC InnoEnergy) o této nadcházející akci médiím sdělil, že jde o místo, kde se setkají největší kapacity v oboru udržitelné energie. Díky jedinečné platformě, kdy se skvělé podnikatelské nápady střetávají s potencionálními investory a tím získají inovace příležitost stát se reálnou obchodní záležitostí.  Jeho přáním je vyzvat všechny klíčové hráče v tomto oboru, aby se u této příležitosti sešli a rovněž pomohli s rozvojem nových nápadů napříč celým světem energetiky.

KICkoff

Tato akce má za úkol ocenit nejvýznamnější start-upy, vynálezce, malé a střední podniky z regionu. Tvůrci udržitelných inovací, kteří se umístí na prvním místě, obdrží odměnu ve výši 10000 Eur, na druhém místě obdrží 5000 Eur a autoři inovace, kteří se umístí na třetím místě získají odměnu ve výši 3000 Eur. Na vítěze čeká také odborné poradenství, jejich podnikatelský model bude vyhodnocen a mohou si podat si přihlášku do akcelerátoru KIC InnoEnergy Higway®, který zajišťuje podporu a také financování projektů do výše 150000 Eur.

Chcete se zúčastnit finále KICkoff a seznámit se s dalšími účastníky? Zaregistrovat se můžete zde.

 

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Novinky-Zprávy.cz    

Tiskové-zprávy.eu      

Aktualitycz.cz